prosiiim o radu surne HAK

alternantka

Ak pride hnacka, odporuca sa uzit dalsiu tabletku... ak neuzijes, tak sa chranit inak este 7 dni, tebe tych 7 dni vyprsalo teraz v utorok 22.9., takze uz od stredy si chranena uplne, nie len od noveho blistra, ktory dnes zacinas. Nestresuj, ak menzes nepride v 1. ci 2. den pauzy, moze prist aj v 5. den pauzy a je to ok.

cica2323

oki:-)noo tak 15.(utorok) somn mala zobrat tabletku o 17:00 ale zobrala som ju o 19:00 a tak o dve hodiny som dostala hnacku a dalsiu tabletku som neuzila...bala som sa ze nedostanem kramy a ze budem tehotna ale kramy som nakoniec dostala takze niesom tehotna?hmm no a dnes som zacala brat tabletky z noveho blistra a chcem vediet ci uz som chranena od prvej tabletky?dufam ze nemas v tom zmätok:-D

alternantka

Ahoj, cica... Som tu ja :) Ale mam v tebe chaos podla toho, co citam - co sa ti vlastne stalo a kedy? - Co si ako uzila ci neuzila. Este raz, prosim. Potom odpoviem.

cica2323

ahojte potrebujem radu...jednu tabletku som vynechala no dostala som hnacku ako sa tu pise...teraz v piatok zacinam s novym blistrom a chcela by som vediet ci som 100% chranena po uzity prvej tabletky???Dakujem:-)

cica2323

no nie ja som v utorok brala o piatej tabletku a o dve hodiny som dostala hnacku a dalsiu som neuzila...vo stvrtok som uz koncila a zacinala 7.dnova pauza...noo a teraz mam bolesti v podbrusku ako keby som mala dostat kramy a nic...bojim sa je to zle?hmmm

aluska

mate to tu trochu dopletene..ak si uzila hned dalsiu tabletku tak sa nemusis tyzden chranit..ak si neuzila a uzijes az dnes o piatej, musis sa tyzden chranit