RAKOVINA PROSIM POMOC!!!

anonym 16rokov chalan

este by som chcel dodat ze je to dost tvrde, a sa mi zda ze to ma akoby svoj presny tvar, lebo pri dotyku sa to moc neformuje a pri dotyku to ako neboli, ale ked posobim nato vacsou silou, tak to potom boli. Ale to bolenie nie je nieake extra. viac menej citim ze to tam mam... Dakujem za dalsie odpovede...

samochirurg

hrciek sa neboj. ja som mal na oboch rukach, sam som si to ziletkou rozrezal, otvoril, vycistil, a dal kozu dokopy. teraz tam mam len take uplne male jazvycky. ale to som aspon vedel, co to je. ak to neviec, tak chod radsej na vysetrenie.

new

Ja som mala na líci - pod okom, kedže sa zväčšovala, rástla, tak ju bolo treba vybrať. Robí sa to chirugicky, len Ti znecitlivia to miesto, ničoho sa netreba báť, celý čas môžeš hovoriť s lekarom, vôbec nič necítiť a ideš hneď domov.

alti

Navstevu lekara neodkladaj, ale neznepokojuj sa. Moze to byt zdurena lymfaticka uzlina, tukova hrcka. Musi to vsak diagmostikovat LEKAR, tu strach nema miesto.

new

Určite ihneď navštív svojho lekara. Určite cez web Ťa nikto nevylieči. Na rakovinu netreba hneď myslieť. Skôr to bude tukova hrčka.