6 ROCNIK VS

Príspevok v téme: 6 ROCNIK VS
kajka01

ahojte, idem do 6 rocnika na vysokej skole ale s tym ze uz len jednu statnicu na rok idem robit a potrebujem poradit ci mam teda moja mamina pravo este na pridavky a ci mam narok na socialne stipendium,kazdy vravi ze ano ale v maminej robote povedali ze nie tak ako to je?? dakujem za odpovede
ps: 26 rokov som este nemala

swistica

ja nevyskakujem, ja pokojne sedim na stolicke :-) A vies ako to je, tam kde koncia argumenty zacinaju urazky(to je reakcia na tvoje slova typu ,,nevyskakuj", ,,rozdrapovala" a pod. Takze pokial mi tu nevyargumentujes ze je spravne aby danovy poplatnici platili tvoje stipko a pridavky aj ked si nebola schopna dostudovat v riadnej dlzke, tak potom nemame o com

kajka01

inak presne tieto slova som uz od teba citala v nejakej teme kde si sa tiez rozdrapovala na nejaku podobnu temu...

swistica

no myslim ze nemas pravdu, pretoze tvoje otazky typu mam narok na socialne stipko a pridavky ked neviem dostudovat v standardnej dlzke studia sa tykaju vsetkych danovych poplatnikov co musia robit na takychto ludi ktori by chceli vsetko zadarmo

swistica

no bohuzial mala by si vediet ze ked polozis otazku do diskusne fora tak diskusia sa vyvija a su ti povedane veci ktore ta rozculuju :-)

kajka01

ale na tie tvoje pravdy sa ta nikto nepytal...a ani som si nepytala ako ty vravis nejake polutovanie..polozila som jasnu otazku...na ktoru uz mam odpoved..

kajka01

no vies nie kazdy ma ruziach ustlane a predstav si ze patrim-teda patrila som k tym lepsim studakom,ale zivot prinasa kadejake zvraty a tak je aj ten naj student v takych pripadoch sa potrebuje pobit s kadecim.takze opakujem ked nevies podrobnosti laskavo si odpust blbe poznamky. a to ze som dostala odpoved som si tiez vsimla neboj sa citat tiez viem..

swistica

no ano, si cakala ze ta tu polutujeme a nepaci sa ti pravda :-)
Co si sa pytala si sa dozvedela ze stipko ani pridavky nedostanes, a podla mojho nazoru keby stat daval stipko a pridavky takymto ,,excelentnym" studentom ako ty, tak to uz by bola amen tma :-)