skutkom powedat aho ho milujem.....?napady???

niki2424

ella a to na bilborde je napisany komu patri???praveze mne sa zda ze su tam len reklamy a tak...a tie ostatne sexualne veci a fotky uz som mu raz dala ale dobry napad je spravit taky diarik a vyvolat tie foto....lebo zatial som mu na mail posielala take horucejsie....len to nevyzna lasku skor powie aka som nadrzana heh...

peter ,

juuuj. mne sa páčí čo písala tina dole.. toto keby mi urobila priateľka, tak som v siedmom nebi. a keďže je hanblivá, viem koľko ju stálo sebazaprenia takéto spraviť, tak by som vedel, ako veľmi ma miluje,

ella_

este som to neskusala, ale isla by som na to asi takto. pozries si rozne billboardy akym firmam patria a vyberies si nejaku u ktorej si to objednas. myslim, ze by to nemalo byt nejak extra financne narocne, ak to tam das na kratsiu dobu (nie ako si firmy davaju na mesiac alebo dlhsie)

srdcevsade

ako radi essie, vsetko v tvare srdca, fotka do ramika v tvare srdca, vankusik v tvare srdca, co tak zapnut si telenovelu a v tvare srdca to vyslovit?

toto niesu originalne vyznania lasky, tina bola najblizsie, muzi toto miluju, ale nie srdieckaaaaa...to radsej nieco fajne uvar, upec, popripade sa s nim rozpravaj uplne o inych veciach, dolezitejsich, ukaz ze mu doverujes a ze on moze tebe, urob mini diar s tvojimi mierne erotickymi fotkami a podobne veci, ale srdiecka muzi urcite nemusia a uz vonkoncom ked vidia spolocnu fotku v jednom ramiku, to mu mozes tak potom zakyvkat. essie ty mas takeho priatela co to ma rad? len sa pytam..

niki2424

No ono ja uz som toto vsetko skusala..a kazdemu sa potesil...viem ze ked ho lubim mala by som to vymysliet sama ale ja uz som vymyslala vsetko mozne a no co dosli napady...:)viem ze mu nemusim stale vyznavat tu lasku ale teraz sme po pauze a teraz je to asi najvhodnejsie.....