Mozno cakam babatko

Príspevok v téme: Mozno cakam babatko
mladamaminka

ahojte maminky aj cakajuce maminky :)

posledne 2 tyzdne pozorujem na sebe zmeny:
pocas dna mi strasne na vracanie ale nevraciam
napina ma z jedla a niektorych voni
zhorsila sa mi plet
som unavenejsia
v ustach vzadu na jazyku mam strasne cudnu chut a staly pocit smadu
posledne dni mam mierne zvysenu teplotu 37.1
mam zapchu a hrozne nafuknute brucho

myslite ze by som mohla cakat babatko? ake priznaky ste mali vy?

menzes mam dostat za par dni tak chcem este s tehotenskym testom pockat

mladamaminka

zo zaciatku som mala nafuknute brucho a naliatejsie prsia, postupne prichadzali dalsie veci..teraz je to momentalne napinanie z jedal niektorych a nevolnost + caste mocenie..

necitim sa chora, ani nemam nejake vytoky alebo nieco podobne..len som trosku uavenejsia..

doteraz som taketo ,,stavy nezazila,,

kaciatko7

mladamamicka, tym padom najlepsie urobis, ak si spravis test. nemyslim, ze by to z tvojich priznakov mohol tu niekto zdiagnostikovat. kazda pocituje tehotenstvo inac.

mladamaminka

ja sa len pytam skusenejsich pretoze som citala velmi vela for kde mamicky spominali ze uz vo velmi skorom stadiu mali priznaky..podobne tym ako opisujem ja..nieje to tyzden po pohlavnom styku...s priatelom mavame styk kazdy druhy az treti den...davame si pozo ale nepouzivame ochranu..kebyze pride babatko velmi by sme sa tomu potesili...

cipisek

mladamaminka, nezaoberaj sa tym predcasne. priznaky sa vacsinou objavuju az ovela neskor po vynechani menstruacie a ty mas vsetky naraz cca tyzden po pohlavnom styku, ked este poriadne vajicko ani uhniezdit v sliznici nemohlo?

kaciatko7

a ak mas do toho este aj biely povlak na jazyku, priznak kvasiniek, tak by to aj tie kvasinky mohli byt. v kazdom pripade, urob si test a budes vediet na com si. neviem, ci pri tehotenstve je aj teplota, nikdy som tehotna nebola. ale to caste mocenie a zvysenia teplota moze byt aj prechladnutie. neviem, len tak rozmyslam.