Anionove vložky

pharmist

Raz som sa opytal jednej pani propagujucej tieto vlozky, ze ake aniony to vlastne obsahuje.. A ona ze klasicke :-) Velmi ma teda nepresvedcila.

MARCELA 76

Chcem sa vyjadriľ k anionovym vložkam.Velmi som mala zahnisanu ranu asi tak 4mesiace.Odkedy použivam na ranu anionovu vožku tak rana sa mi stiahla.Rana bola vo velkosti malej marhule a tak teraz je vo veľkosti kostky s čerešne.Stale si to menim a som rana že to pomohlo mne aj mojeej znamej babke.Zdravim Vás všetkých Marcela.

cajik

No, mne je jedno ci je to placebo efekt alebo nie, ale je pravda, ze od kedy ich pouzivam, tak nemam ziadne svrbenie, ani nic. Nemohla som sa kupat lebo sa mi vzdy nieco objavilo, atd, ale odkedy ich mam tak skusam vsetko mozne a som v pohode :). Co je zazrak. A pri ms ma menej boli brucho

usiko

no ja zomriem, tak su save? no....tak save su vsetky co su v obchode.......to co ste doteraz pouzivali? vatu????

....fakt, ludia kupia vsetko.....a vraj kriza...a nedostatok penazi......

gabgab

dirtyd, ak chces kamenny obchod, tak pozri, ci niektory e-shop co ich ma na stranke, prevadzkuje aj kamennu prevadzku, moze to byt aj masazny salon, kozmetika...
este ti mozem poradit, pytaj sa v lekarnach, pretoze viem ze to brali aj lekarne

majči

Neverila som týmto novým vložkám,ale po nosení a vyskúšaní hlavne nočných vložiek som prešla i na intimky a som fakt milo prekvapená. Som v pohode a pri denných sa nemusím báť keď sa posadím a potom vstanem,že pri silnom menzese bude mláka na oblečení. Sú savé a už nemám také bolesti ako predtým.Sú fain.

tip

Ja som si teraz pred dvomi dnami kupila od znamej, ktora s takymito vyrobkami pracuje a velmi si ich pochvaluje. Zatial testujem. Ze vraj su lepsie ako Tantum Rosa, hoci sa pouzivaju iba zvonku. Okrem toho su vhodne aj pri lieceni hemoroidov, vytokov, preventivne po navsteve bazena, po pohlavnom styku, po navsteve verejnych toaliet.