DIXI sampon

alzbee

Ja nepouzivam ziadny, i ked pisu, ze maju sa vlasy osetrit aj kondicionerom...ale ja som na take leniva, ze este si aj takym niecim vlasy osetrovat :D

Sunny mornin

Aj ja mam len skvelu skusenost s dixi samoponmi ( zihlava, breza).
Ale kocky aky KONDICIONER pouzivate po sampone ? Ci uz absolutne ziadny?
Dakujem Vam :-)

alzbee

Jasneeee, tie cestovne balenia si pamatam aj ja (vyrabaju ich este v takej forme)...mama mi ich kupila, ked som sla do skoly v prirode :D :D to uz bolo daaaavno...a kedysi boli vlastne v malych sklenenych flaskach, ale co sme teraz kupili, tak tie su v plastovych a vacsich flasiach...:)

jednoočko

ja si tie sampony pamatam este z detsva, ked skoro ziadne ine na trhu neboli... :) kupujeme ich uz roky, a su osvedcenou klasikou u nas...pamatam si ked ich predavali este aj v takych cestovnych baleniach :) v sackoch.. :) milujem ich, vlasy su uplne krasne po nich :)

alzbee

Mne sa z tych (nazvime ich) znackovych samponov stale mastnili vlasy...tak mama povedala, ze nech sa vratime k starej Dixi klasike a uvidime:)) lebo fakt-volakedy boli len tieto dva sampony (brezovy, zihlavovy) a teraz idu do uzadia, pretoze nemaju take IN obaly a nemaju reklamu, ktora by denne 20krat bezala v telke...a pritom menej je niekedy viac :-))

stankaaa

ja striedam brezovy a zihlavovy a musim povedat, ze su uplne super!! z obycajnych samponov (napr.head´n´shoulders) som mala uplne vysusene a strapate vlasy, ale tieto dva si velmi pochvalujem..