Výživné na dieta

Príspevok v téme: Výživné na dieta
adrika333

ahoj, s manželom nežijem skoro dva mesiace.dohodli sme sa,že mi bude platit na dceru vždy ku 15 dnu v mesiaci.no doteraz som nedostala ani F. Vyhovara sa,že nema a že ma vydavky a pod. už pomyslam,že pojdem na UPSVR. ale chcela som sa dohodnut najprv normalne,no asi to tak nepojde.ma niekto podobnu skusenost? poradte mi! rozvedeny este niesme.

sisomar

nado bukvy ty si debilek. Vsak vies ty vobec co stoji vychova dieteta? Si myslis, ze z toho co ten druhy da alimenty ze to uplne na to dieta staci? zena da vzdy aj tak viac.

nado bukvy

Skuste sa dohodnut s manzelmi tak, ze vy budete platit vyzivne a oni budu mat deti.Dostavat peniaze vie kazdy, tazsie je ich uz zarobit.

johna

čaute baby. chcem vás poprosiť, či by ste mi niektorá nevedela poslať nejaký vzor podľa ktorého by som si napísala žiadosť na predbežné určenie výživného. od manžela som odišla asi pred tromi mesiacmi a žijem teraz sama s tromi deťmi len z mojej materskej. za celý ten čas mi na nich dal len 90 eur. prosííím pomôžte mi. Ďakujem moj mail je janka.malkova@azet.sk

mimmmka

Adrika, daj si na sud ziadost o urcenie vyzivneho na dieta, prip. na aj seba. To, kolko to bude trvat bude zavisiet nielen od sudu ale aj od ochoty manzela sa dohodnut. Sud moze do tej doby vydat predbezne opatrenie o ktore si ale musis sama pisomne poziadat. To bude platit do riadneho rozhodnutia a je to rychlejsie. Za ziadost o urcenie vyzivneho pre neplnolete dieta neplatis nic. A do ziadosti nezabudni uviest, ze ziadas o spatne doplatenie od tej doby, co manzel s vami nieje. Podla mna, ak by platit chcel, uz by platil... takze cakat na zazrak sa neoplati...

merketka3

adrika
ked si podavas vyzivne na dieta, tak sa neplati nic. manzelske vyzivne som platila 500sk kolok. ja som to riesiel v roku 2004

jajka001_

nie co jedna tetka povedala
su to tisice pripadov co zeny prichadzaju o peniaze kvoli exmanzelom
sudne sa to taha cele roky
ale ved ok nechaj ho, nech sa vyhovara ze nema peniaze