Novorocne predsavzatia

slusny_muz

No ale ako hovoris uz je to v poriadku. Uz si si zvykla...Ked som chodil v BA do fitka tak dost vela chalanov predcicovalo aerobik...

aja25

Mne tiez nebyva pri jazde autom zle,nemavala som problem ani na lodi,ani v lietadle jediny moj problem su kolotoce
tak ta lopta mojmu mozgu a zaludku pripomina asi kolotoc....hi

aja25

a si predsatv ze ked sme boli na prednaske o cviceni na loptach este ked sa to rozbiehalo tak 5 rokov dozadu tak som mala vazny problem z toho pohupovania mi bolo zle!! doteraz sa na tom bavime....

slusny_muz

Ahoj ajka to je v pohode. No rozoberali sme cvicenie. Fit lopta je super hlavne brusaky nanej. Videl som hodinu s fitloptami da sa s nimi robit cokolvek...dobra vec.
No Ethel, no ja tiez robim v zdravotnctve takze viem, ze je to vsetko na "kocku"..Hi

aja25

Ahojte ! Fakt ma mrzi ze sa obchadzame ethel,slusny_muz ale chodim taka grogy ze o 9 spim ako babo....Vidim ze ste zasa rozobrali novorocne predsavzatie zacat cvicit...Ethel vlastnis fit loptu a to sa na nej len gulas....No to by som ta vzala do parady u nas v telocvicni je specialna hodina s fit loptami....tak pa

slusny_muz

no mas pravdu nieje to dolezite..tak to nechame tak....
Fu som nejaky unaveny a to je len utorok....idem hodit sprchu...a spinkat...tak zas niekedy pokecame...bru nocku a nech mala bude uplne fit...