podla coho si vybrat datum svadby? poradte :-)

weddingstory

Rozpovedzte Váš príbeh lásky pomocou Vašej originálnej stránky, ktorú Vám vytvoríme.

Pripravíme pre Vás osobnú internetovú stránku, prostredníctvom ktorej môžete svetu oznámiť túto krásnu novinu, že sa chcete spojiť v rodinu, Pozvať hostí na svadbu chcete, dary dostať ktoré potrebujete. Tak my Vám chceme splniť sen, napísať Váš príbeh sem. Pozvať celú rodinu, na svadobnú hostinu. Aby prišli všetci včas, pripojíme mapu zas. Budeme radi, ak nám prejavíte svoju dôveru. Tím WS

www.weddingstory.sk

dobra vila

Ja keby som mala svadbu, tak by som ju strasne chcela 12.juna!! :D To presne spada na sobotu buduceho roka! Dievca, ber ten termin :D. Ja si ho vziat nebudem moct, lebo som pozerala, ze nasledujuce dlheee roky uz na sobotu veru napadne :(. Jedine keby som sa vydavala ako 30niekolko rocna, to nehrozi... Teraz mam 23, tak mozno za 4-5 rokov?! :D Buhuuu, preco je ten termin nesobotny cez tolke roky!!!

Deee

ja som sa vydavala nedavno, 19.9.2009 na manzelove 33-tie narodky, ci sme to planovali? nie, termin nam navrhla moja svagrinka, zevraj to vychadza sobota, a mali sme to, takto manzel aspon nezabudne kedy mame vyrocie, musim vsak povedat, ze v ten den bolo mesto plne krasnych neviest a svadobnych aut, bolo to rozpravkove, takze by som odporucila aj datum ako je 2.10.2010

emira

Datum nie je vobec, ale vobec dolezity, to je asi len najnovsia moda za posledne roky. Nasi sa brali v maji a su 47 rokov stastnymi manzelmi. My sme mali svadbu v oktobri. Nie podla datumu, ale jednoducho sme sa zobrali, kedy sme mali chut. Podla mna je to skor s tymi datumami s rovnakymi cislami trapne. Rozvodovosti sa tym nepredide, tak co...

svadba2010

no my od oktobra zaciname setrit :-) takze do roka nam to vychadza, ze by sme mohli nasetrit, kedze chceme taku strednu svadbu :)

pocasie sa moze pokazit aj v lete,
pozrite dnes, minuly rok takto bol najteplejsi tyzden.. a teraz?ako sa ochladilo a mozno ze este aj sprchne :-(

celkom sa mi ten datum 2.10.2010 zapacil :)

mozno nam vyjde pocasko a bude krasna tepla jesen :) ja v to dufam :)))

na svadobnu cestu chceme ist, ale lakaju nas skor europske metropoly ako more..
mozno Pariz/Rim :)))

a z prace ma snad na tyzden pustia-budu musiet :D

TinuskaB

Ja som stale chcela mat svadbu na jar,vtedy je vsetko take pekne....
A mala som 25.augusta. Vychytili sme super pocasie,takze sme mali stastie.
Zavisi aj od toho,ci sa chystate na svad.cestu,alebo nie. V praci ako..?
Jesen vie byt velmi skaredy...

mica4

Ahoj, ja budem mať svadbu 15.5.2010. Myslím že je to pekný dátum, a nebude tak teplo. Tiež sme chceli v lete, 17.7.2010, lebo ma v ten deň tento rok požiadal o ruku, tak že do roka a do dňa, lebo to vychádza na sobotu, ale asi by bolo veľmi teplo.

miroslavenka

29.9.2007 bol nas termin. Chceli sme tyzden neskor, ale knaz, ktoreho sme chceli, aby nas sobasil, mal vtedy odpust, tak sme sa prisposobili :) A urobili sme velmi dobre, mali sme krasnu, teplu slnecnu sobotu, zatialco o tyzden lialo cely den aj noc. Poznam par, co mal svadbu 7.7. 2007, chodili s nami na predmanzelsku nauku. A dnes su uz rozvedeni. Takze vonkoncom je datum nepodstatny :)