Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

fajcenie a zavraty

Denz

lillian-vies....cigareta obsahuje nikotín a to je lahka droga...tak sa nediv,ze pri fajceni sa ti kruti v hlave.
Po case ak si organizmus nan zvykne uz to nebudes az tak pocitovat,ale pri dlhsiej pauze ano....
tak prestan radsej s fajcenim.

lillian

ahojte presne tento problem riesim aj ja od narodenia som dychala ten cigaretovy dym a nic mi nebolo zacala som fajcit uz fajcim asi tak mesiac a vkuse 2 krat si potiahnem a uz zavrate a zle mi pride tiez vobec ziadne zdravotne problemy nemam

lesslie

dolezite je este kedy tie zavrate mas? pred cigaretou, pocas, potom, ako dlho pred alebo potom...je tazke takto odpovedat

lesslie

mas zavrate z vysokej davky nikotinu, ktory ti odkrvuje mozog...skus fajcenie obmedzit ak nedokazes prestat aspon na polovicu a uvidis, ze to bude lepsie

ojka

moja rada: nefajčiť. Škodí to nielen tebe/Vám, ale aj ostatným, a to je ešte horšie.Či už to suvisi alebo nesuvisi to fajčenie so spomenutým problémom, každopadne, bez cigariet bude,je i bolo lepšie. Aj čo sa týka zdravia aj lepšieho "využitia" peňazí.... (:

kacingeska_8

Ahoj...no podla mna jj mohlo yb to byt aj tym...ja tiez fajcim a nikdy mi z toho zle nebvalo ani nic ale poslednu dobu mi z toho nikotinu neni najlepsie..sa mi zatoci hlava a pride mi proste zle...:/..nvm preco ked fajciim uz cca rok a pol..mozno viac...