Šampón Salon Texture

Luct

Dobry den!
Ja šampon Salon Texture vrelo odporúčam.
Môj maly syn mal veĺmi riedke vlasy( veĺa ĺudí sa ma pýtalo prečo ma tak malo vlasov, bolo to nepríjemné, asi to poznaju aj ostatné mamičky),
Synček mal asi tak 4 roky.Skusila som kupit sampon +kondicioner veď tym nič nestratim.
Používali sme asi pol roka a vlasy mu zázračne zhustli.Tak ja neviem...Ale idem ho objednať zase aj pre druhe dieťa.Nam pomohol.Odporúčam!

knaja

Ja som mala hnisavý ateróm vo vlasoch z tukovej hrče a ešte predtým mi známa (býv.kožná lekárka venujúca sa výrobe kozmetiky na mieru), ktorá ma odporučila ďalej, predala na vlasy Plantur39 na farbené a poškodené vlasy s kofeinom a po chir. zákroku mi kaderníčka povedala, že v mieste jazvy mi vlasy nedorastú. Šampón mám od konca októbra a stále ho používam, lebo je hustý a teraz som si všimla, že tu prázdnu plochu vo vlasoch zaplnil úplne nový chumáč hustých vlasov, aj keď ja mám vlasy veľmi hrubé a husté. Naozaj ten šampón pomohol a je hlavne vhodný pre mužov.

Texture

SALON TEXTURE sampon NEODPORUCAM. Na ich stranke najdete len ohlasy, ktore im robia reklamu ale nemozete tam napisat pravdu o skusenosti s tymto vyrobkom. Vyhodila som peniaze za nieco co nema ziadny ucinok, len lacny sampon za vela penazi, preto vobec neodporucam. Dobry biznis pre predajcu a pre zakaznika su to VYHODENE PENIAZE. NIC VIAC

Emilim

Ja pouzivam sampon i kondicioner Salon TEXTURES uz pol roka. Vlasy si umyvam 3-4 razy do tyzdna, pretoze sa velmi potim v praci. Teraz pred tyzdnom som bola u kadernicky ostrihat. Zbadala som na vlasoch, ze su o nieco hustejsie a pri umyvani mi tak nepadaju. Teraz mam stvrte balenie. Ja som s nim velmi spokojna.

dfgbdjhfgmd

ahoj tak ja som kadernicka mam jedneho zákaznika pri ktorom som na pohlad hned zistila zmenu pretoze tie vlasy fakt boly povypadavane a prisiel mi nejak o rok a som sa pytala ze co pouziva aky zazrak tie vlasy ozaj narastli a musim povedat ze to bol ozaj zazrak

:-D

nemyslim ze je to podvod, aj ja som mala problem s padanim vlasov a to dost velky,,, umyla som si raz a nic ,,,potom som pochopila ze ked si budem len obycajne umyvat vlasy neprestane to ,,,tak som si ten sampon priblizne 15 minut vmasirovala do pokozky aby sa mi prekrvila a fungovao to ,,,vlasy mi zosilneli a hned prestali padat ,,ostala som v nemom uase ,,, pouzivam k tomu aj kondicioner a ten si nechavam v dlzkach vlasov 5 minut .mam stredne dlhe vlasy a tie pripravky mi vydrzai asi 3 mesiace ked nie viacej , tak ani to nieje velka investicia ...takze zavisi aj od toho ako tie pripravky pouzivate ,,,vrelo odporucam .

leyla

aj ja som si ho kupila asi pred tyzdnom, pouzila som ho len dva krat. Mala som o nom uplne ihu predstavu, nezaujal ma vobec na pohlad, mi to pripada ako keby vo flastickach bolo naliate nejake tekute mydlo, no vsak uvidim ako bude dalej ked ho budem pouzivat...

lil9an

nekupujte ten odpad. ved to neobsahuje nic z coho by vlasy mali zacat rast. navyse to pachne silnou chemiou. ja som to radsej v polke vyhodila, aby som si neposkodila este viac.

Gabster

Tak ja uz pouzivam tento sampon a kondicioner asi mesiac a nevidim nejake obrovske viditelne zmeny. Tak ako pisala Stella, vlasy su jemnejsie a trocha menej padaju, no nevidim ziadny objem - na to si musim dat iny pripravok. Myslim, ze je to poriadna blbost ohladom toho rastu. Aj tak mienim tieto produkty dopouzivat inac by to bol drahy spas.