To sa uz dnes naozaj nenosi ked sa baba s prvym sexom neponahla???

Príspevok v téme: To sa uz dnes naozaj nenosi ked sa baba s prvym sexom neponahla???
Andrejka159

Takze mam taku otazku . Tá je uvedena v nazve temy.
Mam len 18 (alebo až? ) a este som nezacala so sexualnym zivotom . V podstate som este s nikym este tak poriadne ani nechodila hoci nemozem povedat ze som skareda baba lebo zaujem by ozaj bol . Len mne sa akosi nechce do toho hrnut. ..
Prekvapilo ma vsak ked mi kamaratka ,tak stara ako ja pri narodeninovom priani povedala ze aby konecne uz aj ten sex bol... Trosku som ostala zaskocena, neviem akoze som nieco menej ked po tom zatial netuzim?? Ci v dnesnej dobe je to uz asi vazne moderne zacinat so sexom v 15 tich s prvym ktory mi skriizi zivot??
Zaujima ma vas nazor.... Dakujem:)

aninaana

moja sestra ma 24 a pol roka, mala jeden vazny vztah, ale vtedy mala len 17 rokov a po 3 rokoch skoncil, odvtedy mala 2 chlapcov, ale s kazdym bola len asi 6 mesiacov, takze je este stale panna a pritom je velmi pekna... ona sa neponahla, caka na niekoho, kto bude za to stat.. :o))) a jej to vobec neprekaza, lebo ona sa na to pozera uz ako dospela osoba.

eternity

doba je zvratena, takze sa to nenosi.
to ze je doba zvratena neznamena ze aj ty mas byt zvratena.
takze sa VOBEC NEPONAHLAJ!
kasli na zvratenost a bud sama sebou.
nepodliehat zvratenosti je skvele.
a jednou z pravych hodnot urcite NIE JE zvratenost.
drzim palce ;)

kiki86

a inak mam aj spoluziacky vysokoskolacky, ktore su este panny, nestretli zatial toho praveho, ktory by za to stal. Najvacsia blbost je ist do toho s niekym, len aby nebola hanba a potom o par rokov sa budu na to pozerat uplne inak a to lutovat. Inak aj niektore ochorenia (napr. HPV infekcia) ma vyssie riziko, ked sa zacne s pohl. zivotom priskoro. A ma to dopad aj na psychiku, moze viest neskor aj k promiskuite, takze nikam neponahlaj.

mia87

na to co je v tomto smere in sa mozem naozaj vykaslat.ja som cakala az do 20 a v podstate som to ani nebrala ako cakanie,proste som nestretla niekoho kto by za to stal.podla mna je dolezite jedine to,aby ta nemrzelo s akym clovekom to bolo.a potom je jedno ci mas 17,19 alebo viac.

fialocka

Som rada ze este existuju rozumne dievcata... Andrejka nenechaj sa ovplyvnit svojimi kamoskami, ocividne mas viac rozumu ako ony. Do sexu sa dnes hrnu pomaly uz zakladoskolacky ktore na to nemaju- ani rozum ani zrelost znasat dosledky. Potom tu zakladaju temy typu "co ak som tehotna??!!" a nechapu, ako sa to stalo.

kiki86

jasne, ze sa to "nosi" vobec to neponahla, mne sa zda skor pomatene, ked s tym baby zacinaju v skorsom veku, ja som mala dvadsat, to som bola uz na "to" aj dusevne pripravena, ale skor urcite nie

Andrejka159

Airiana
tak tvoj chalan musi byt super ked to chape...:)
Mne to ide dost na nervy ked sa aj spoluziacky o tom v triede bavia ze ktora co a ako ... Ja osobne by som o tychto veciah nikdy s nimi nehovorila. Naco? Myslim ze je to kazdeho osobna vec a naco to niekomu vesat na nos?? Ale asi sme kazdy iny len toto je moj nazorr..