ma milenku a este aku

angelique

nemam slov :-X... ale povedz mi jednu vec, naco ti bude naoko pekna rodinka, kde naoko budete vsetci traja aj s babatkom vyzerat stastne, ked vovnutri bude s teba troska? Ak to spravil raz, spravi aj druhy raz, takze bud velmi opatrna. Ja viem, lahko sa hovori, ale... poznam takyto pripad a skoncilo sa to rozvodom tak ci tak.

sjella

to je ale .. no nechcem nadavat.. NO.. zatial mi ako naj riesenie pripada to co sme ti uz napisali.. A este otazocka? kedy si to zistila? a este jedna: manzel vie ze to vies?

kessidy

nasla ich moja suseda spolu pred nasim bytom kym ja som bola v praci ako sa obimaju...a potom sa mi dostal do ruk jeho mobil...a islo to

alti

Tak to je fakt surove, ale musis mysliet teraz hlavne na babatko a na seba. A co znamena, ze si to zistila? Urcite by som si sadla v klude /teda relativnom, podla moznosti bud pokojna/ s manzelom a polozila mu otazku, ci je to pravda. Ak ano, musi ist dalsia Tvoja otazka: Ako dalej? Ak bude odpoved ano, tak by som s "kamaratkou" uz nikdy nic neriesila, prestala by pre mna existovat. Ale problem sa tyka Teba a Tvojho manzela, no a aj Vasho babatka. S cudzimi /byvalou kamaratkou/ sa o tom nebav. Mozno to nie je tak, ako Ta niekto "informoval". Drz sa.

sjella

oboch ich prefackaj. A jeho kopni tatam dole.. A teraz vazne: no.. pokecaj s nimi.. Zisti ci tym sleduju..A hlavne co tvoj muz tym sleduje.. Hm, a ako si na to vlastne prisla? teda.. vies to na 1000000% ?