zarastanie chlplkov

odpovedam

domaci recept...neskusala som, ale jeden poznam:

Vytlac mnozstvo sprchoveho gelu, ktore potrebujes (podla toho, ci len na nohy alebo cele telo) a do toho pridaj lyzicku kuchynskej soli.Zmiesaj to a mas peeling :-)

rrrrrr

mne sa nezapalia ked pouzivam ziletku...ale ked pouzijem tie studene voskove pasiky...mne sa sice nezapali to..ale zarastuju mi...a ma nebavi ich furt vytahovat pinzetou :D ...a ked pomaha piling...taky doamci rychly neviete z coho sa robi?

odpovedam

laskonka, Veet ma taky krem. Ale nezabudaj, ze je to len reklama. Mne to ani kusok nepomohlo, zbytocne vyhodene peniaze. Uplne postaci, ak si budes denne davat na nohy hydratacne telove mlieko a dva krat do tyzdna si spravis peeling.

minimay

mne dala kozmeticka levandulovy olej od firmy Saloos ... meni strukturu pokozky ... je jemnejsia a hebkejsia ... plus pouzivam obcas tu peelingovu rukavicu ... predtym ake som mala strasne nohy ... a teraz uplne v pohode bez zarasteneho chlpku

zanetka

Treba si kazdy den pri sprchovani dobre nohy vysuchat s takou tou spongiou na snurke:) Samozrejme normalne nasamponovanou:)

Ja som mala ten isty problem a odkedy praktizujem toto, nemam absolutne so zarastanim chlpkov ziadny problem. Dovtedy to bolo hrozne - zarastene pod kozu, zapalene.

Lill

Mne napriklad chlpky nezarastaju vobec a to sa holim v sprche len so sprchacom a potom natriem telovym mliekom. Nic specialne nerobim a aj tak nezarastaju. Ale to s tym peelingom skus, o tom som uz vela krat pocula, ze pomaha a tiez niekto odpocucal aj puder.

Gitka81

ahoj..mam ten isty problem..nie je to moc pekne..najma teraz v lete, ked su nozky odhalene.. ja pouzivam striedavo epilator a ziletku..peeling asi tak 3..4x za tyzden..a natieram si nozky veet.om..celkom sa osvedcil.. ja vsak robim velakrat blbost, ked si ich vyskrabavam..potom mam chrasticky a vyzera to..fuj..