strach z -diagnozy-

Príspevok v téme: strach z -diagnozy-
mallenka

už dlhšie pocitujem dolest v lytku, niekedy v kolene i trochu nad ním, za sebou mam viacero vyšetrení, sono, magneticku rezonanciu, u chirurga, ortopeda, cievneho, odbery krvi, ale nič doteraz nezistili, pripadám si už ako bábka ktoru si len tak medzi sebou pohadzuju a jednoducho sa bojím diagnozy "nič Vám nie je". Lebo aj to sa mi už u ních stalo. ˇčo potom?Ale tak tie bolesti su stale, nie tyžden, nie mesiac, ale takmer rok. Má prosím vás niekto podobnu skusenosť, že lekari mu na nič neprišli ale ten nejaký problém pretrvával stale? Ako ste to riešili? Dakujem

mallenka

bianka1177 chrbticu nik ani len nespomenul, ta MR bola nohy. Možu mi aj na vlastnu žiadosť urobiť toto vyšetrenie?

mallenka

renyyy , ja mam zasa len 21. Ale tak som rada, že to nie je nič horšieho. Však inak by na to (dufam) prišli.A smiem sa ešte,prosím ťa, spýtat, aj nejako cvičievaš alebo športuješ?

renyyy

mne takisto neprisli na pravu pricinu... jednoducho to boli a pri dlhsej chodzi mam velmi unavene nohy. Preto si davam ten masazny gel, obcas si natieram nohy Almiral gelom (kupit v lekarni, cca 80 Sk). Tiez pomaha. Najviac sa bojim tej chronickej bolesti do konca zivota, kedze mam len 23 a bolest ma niekedy dost obmedzuje. Som vsak rada, ze nemam nic horsie.

bio

poradila by som Ti velmi ucinny bylinny krem na taketo problemy,ktory ma silne liecive ucinky,prenika hlboko pod kožu a je proti bolesti,bolave miesta previazat medenou satkou,ktora tiez lieci a je proti bolesti,popripade aj magnet,ktory sa priklada na bolave miesto,alebo pod slapu. Ja tieto produkty pouzivam na bolave klby a odvtedy neberiem lieky proti bolesti.Ale viac info na e-maily.

mallenka

bio skus mi prosím poratiť tu.

renyyy dakujem ti za radu.A nepovedali ti ,že to máš natiahnute alebo niečo take? Veru aj lekarov som viacerych pomenila, aj tie soná, aj ortopedov, dokonca aj na reumatologii som bola.Si už pripadam ako cvok. ):

renyyy

mna pri chodzi boli lava slacha na lytku. Uz asi 2 roky. Tiez mi neprisli na nic. Vraj nespravne chodim, co mi pride smiesne, kedze ani nekryvam, riadne doslapujem a obuv mam vyrobenu na mieru.

No ak by som mohla poradit, tak skuste zmenit lekarov. Mozno sa to vyplati. Mne pomaha na bolest masazna emulzia pre sportovcov - da sa kupit v sportovych potrebach a velmi sa mi potom ulavi.