Bolest v krizoch iduca do noh

Príspevok v téme: Bolest v krizoch iduca do noh
lili22

mam 22 rokov a uz tyzden ma bolia krize...bolest mam bud na jednej strane alebo na druhej...posledny den mi uz ide bolest aj do noh, citim slabost a take pichanie v nohach...ako ihlami....bola som aj u ortopeda, predpisal mi veral a mydocalm 2xdenne...ale beriem to uz stvrty den a bolesti neustupuju...vie niekto poradit?prosim, budem vdacna za akukolvek radu

Jessi1111

A neskúšala si voľno predajné krémy? Napríklad Fast*m gel, to niekedy pomôže viac ako lieky alebo Volt*aren. Alebo vyskúšaj apukunktúru. Alebo naozaj choď na neuroógiu a ak nič nepomôže, tak vyskúšaj tú apukunktúru.

peto z NZ

no na temu bolest v krizov by som vedel pisat arie mam 36 a bolest v krizoch zazivam 14rokov od ozonu po operaciu som uz zazil vsetko som 2roky po operacii a stav sa mi zacal zas zhorsovat az kym sa u nas v nz neotvorila cinska liecebna masaz som po 9tej masazi a to co ten tenky sikmy robi je neskutocne take mi este nikto nedokazal urobit masaz z chyropraxiou a akupunkturou dokopi maximalna ulava ale viac opisem az ked doberiem vsetky kuri ale zadtial spokojnost cinan je pre naj pripady!!!

HiPPOKRATiN

-odkaz odstránený- - na tomto webe nájdete unikátny liek, ktorý vás vylieči. Treba vyskúšať a uvidíte skutočný účinok.

jaja_jaja

"Seknutie v krížoch, ľudovo nazvané hexen-šus, často nemilo prekvapí pri prudkom pohybe spojenom s dvíhaním ťažkých predmetov, keď platnička pritlačí na nerv a výsledkom je zablokovanie chrbtice. No podľa najnovších medicínskych poznatkov k nemu môže dôjsť aj následkom dlhodobej dehydratácie organizmu. Ak platničky nemajú adekvátnu výživu, skôr degenerujú a sú náchylnejšie aj na spomínané seknutie v krížoch.

VYSKOČENÁ PLATNIČKA

Problémy s chrbticou nemávajú iba obézni ľudia, ale aj hypermobilné typy - ľudia s voľnejším spojením kĺbov. Prečo? Voľnejšie spojenie chrbtice u týchto ľudí ľahšie spôsobuje posuny. Pri náhlom prudkom pohybe či extrémnej záťaži sa časť tkaniva platničky vysunie do kanála chrbtice, kde zatlačí na nervové štruktúry. Nezriedkavým problémom býva vyskočenie medzistavcovej platničky, ktorá predstavuje tkanivo prirastené k telám stavcov a tlmí nárazy medzi nimi. Tlaky, ktorým je platnička vystavovaná najmä v ťažisku tela, sú obrovské a tie, ako aj samotné jej opotrebovanie môžu spôsobiť prepadnutie mäkkého dreňového jadra platničky cez vonkajší obal. Prepadnutá časť však tlačí na koreň nervu v mieste jeho výstupu z miechy, čím zapríčiňuje bolesť znemožňujúcu pohyb.

adela71

cauko, ja som si s krozami preskakala svoje, napis aj mail ak chces....
neodporucam mokre teplo (ziadna horuca vana a podobne) mna tiez posielali na elektroliecbu, a magnety...az to asi pomohlo... inak si mozes kupit kapsaicinovu naplat..ak by to bolo unavove, ze zo sportu alebota, tak to urcite pomoze...ak sportujes mali by ti predpisat bedrovy pas a to je fakt ulava (vlasna skusenost)

ojka

ak tie lieky zaberu, tak to určite nebude zo dna na den, treba byt trošku viac trpezlivým, a dufať, že zaberú. Mne tiež ortoped dal lieky s tymito slovami. Treba čakať. ;-) tak držím palce ;-)

Racoon

Bolesti v krizi - bedrech. Prave mne trapi asi deset dni . Dela na to dobre teplo nebo chlad? Zhorsuji se bolesti po pohybu? Muzou to byt take problemy s ledvinami. Je potreba proverit vsechny moznosti.