liečebná pedagogika

kyblik.

levicaaa za to ze to nie je ultra tazka skola ako pravo ci medicina nemusi hned znamenat ze to je o nicom nie? je to najme o pomoci ludom, vyuzivanie terapii pri tom, empatie,...jasne ze sa tam musis aj ucit ved to by nebola skola ale nie su tam chemicke vzorce ktore sa musis biflit a nie a nie to natlacit do hlavy, to je o inom preto su hentie "tazke skoly" :)
co sa uplatnenia tyka, tak jasne ze sa da zamestnat, ti ktori chcu ist tymto smerom a obetuju aj to ze nebudu miliardari tak samozrejme ze sa da pracovat v tejto oblasti - co sa mna tyka tak este som sa nezamestnala a pravdupovediac este si ani nic nehladam lebo chcem mat este posledne prazdniny takze tolko :)
rocenka - kazdy rok su ine rocenky tak ak vam to zmenili asi je aj dovod, skus sa spytat vasho tutora ako tu pisu, bude to asi novy system :) alebo ak chces dam ti kontakt na terajsich druhakov a mozes sa ich popytat :)

levicaaaa

a napísala si, že je to super škola. ale ak je super iba kvôli tomu, že sa dá bez námahy zvládnuť, tak si myslím, že zas až taká super asi nebude... :((

ak sa smiem spýtať, zamestnala si sa po skončení niekde kde využívaš liečebnú pdg?

levicaaaa

kyblik.. no a toto ma štve... :( si asi tretia kto mi povedal, že je to ľahká škola. dosť ma to hnevá, lebo potom nevidím v tom štúdiu veľký zmysel. nemusíš na nič makať aby si zvládol skúšku... :(
potom sa teda aj bojím aby uplatnenie voľajaké bolo...

inak k tým predmetom. v tej ročenke to vôbec nie je rozdelené, ktorý je výberový predmet a ktorý povinne voliteľný, preto som z toho taký magor :D

kyblik.

levicaaa ano ja som bola posledny rocnik ktoreho este chytil mgr
co sa vyberovych predmetov tyka tak tie nemusis ziadne ;) zaklad je aby si mala dostatocny pocet kreditov z povinnych a povinne volitelnych (pri tychto mas aj odporucanie v ktorom semestri si ich je dobre vybrat) vyberove si davaj len ak ho velmi chces mat, kreditov budes mat dost ajtak :)
ci je to tazky odbor? vobec nie :) na najtahsie skusky sme sa ucili fakt ze par dni a lahsie staci len precitat ci kreativne popisat :) castokrat sme mali take semestre ze 3 dni v tyzdni skola a ostatne volno :D
je to super skola

levicaaaa

kyblik.: a ty si dokončila aj Mgr. stupeň ?

prosím ťa, a ako je to s tými výberovými predmetmi? pozerala som si ročenku a je tam nejaká ponuka, len neviem podľa čoho mám zistiť v akom semstri si ktoré predmety môžem povyberať...

a je to ťažký odbor? náročný na učenie?

kyblik.

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa som ju prave skoncila je to najkrajsi odbor aky si si mohla vybrat :)
co sa akreditacie tyka tak sa na tom intenzivne pracuje a do 1-2 rokov by mal byt

levicaaaa

bon: ja som sa tiež chcela pôvodne hlásiť na špeciálnu ale nejak som sa rozhodla nakoniec pre liečebnú.
inak, to že na PdF UK je n e s k u t o č n ý bordel mi nepíšeš prvá. Už mi to povedalo veľa ľudí čo tam študuje, alebo študovalo. len ja si nikdy neviem predstaviť ten bordel :D ale asi čoskoro zistím, že ? :D

bon

tk ohladne vyberovych a volitelnych ti poradia na zaciatku roka tutori, a to ako si ich zvolis je napokon na tebe, musis vediet co ta bavi, a zhruba akym smerm v konkretnom obore sa chces uberat.....toto je jedina dobra vec na fakulte, ze mas volnu ruku, a obmedzuju ta len tym, ze musis ziskat urcity minimalny pocet kreditov...., no a s tou akreditaciou, tak snad bude, lebo by to bola skoda, ale neviem, ja osobne by som sa na to nespoliehala, ja sice nestudujem liecebnu, ale specialnu, a poviem ti, ze aky neskutocny bordel je na pedagogickej fakulte uk nemaju asi nikde, takze mozes tomu iba verit...., hadam sa umudria, a hadam im to vyda, aj ked v suvasnosti viem, ze na nasej katedre napriklad maju problem s tym, aby ziskali mladych a schopnych ucitelov na to, aby mal kto robit garanta.....a stari ostavaju na skole len kvoli tomu, aby to nezaniklo, bohuzial.....drzim ti prsty....