Kopnutie do vajec

Príspevok v téme: Kopnutie do vajec
peter125

Ahojte, tato tema ma napadla pri sledovani K1, jeden z nich to dostal do vajec, no aj ked maju na sebe chranič na gule, mal čo robiť aby tu šupu rozdýchal, asi 5 minut klačal a dychčal. Preto ma napadlo ako dlho je chalan KO - teda ako dlho sa zvýja v bolesti, ak ho kopnu do vajec a nema suspenzor. Samozrejme viem že to velmi boli. Ja som este kopanec do vajec nedostal, ani som este nevidel žiadneho chalana, tak preto sa pytam ako sa to da ,,prežit,, čo robiť aby to prestalo čo najskôr bolieť. Ved uz aj male deti vedia, že ak ich otravuje chalan a chcu sa ho zbavit treba ho kopnut do vajec a maju od neho pokoj.Aj na fore som čital že treba skakať po petach, mate s tým chlapi skusenost že to pomaha.Ved vraj ked dostaneme ranu medzi nohy, tak sa držiac za gule zvezieme k zemi.Ako dlho bolia gule po kopanci?Ak ma kopnu nebudem mať deti? Hlavne nepísťe že mam isť k lekarovi, to viem, (alebo že by ste toho kto vam to spraví prizabili môže ma niekto udrieť nechtiac, pri športe)Ak ma tam kopnu tak sa musim najskôr pozbierať zo zeme až potom isť k doktorovi.Diky .Peter

Prinsipino

Neda sa povedat , co treba robit , ja som skakanie na patach neskusal , pretoze by som zo seba ani nebol schopny vydat tento "heroicky vykon" , ked mam nakopnute gulky . Prejde to samo , otazka je , KEDY to prejde .

Prinsipino

No , ja pravidelne dostavam do guli , pri futbale , a poviem Vam , je to strasna bolest , minimalne tych 5-10 min ,a potom dalsie dni citite urcitu bolest , ale nie taku .

misiiiii

Mne sa raz stalo ze som sla na bicykly a chcela som prejist cez jeden maly jarok, na ktorom bola trava tak sa zdal byt maly,,,to som bola este mensia, a mala som chlapcensky bicykel s ktoreho som ledva dotiahla na zem,,,,no a ako som prechadzala cez ten jarok,tak sa mi zaseklo koleso v jarku, posmykla sa mi noha z pedala a bum do rozkroku,horsie bolo, ze som nedotiahla na zem, a nevedela som zliezt z bicykla,,po chvylke sa mi to podarilo,,,,,fuu bolest ako hrom!!! krv ako keby som mala kramy,, a na wc pri malej potrebe neuveritelne stipanie niekolko dni, o modrine ani nevravim,,,takze ani my to nemame lahke ked nas tam nieco udrie,,,

Aer1th

su dost citlive a zeny si to neuvedomuju aj slabucky naraz dost boli a supa to ani nehovorim, uz som dostal a nejeden raz za to ze som bol moc vyrecny :) hned k zemi, neznesitelna bolest ani nwm ako som to prezil

peteraaj

kua chlapi mne sa to zle ciita jak tak clovek na to pomyslii..kopanec som tusim este nedostal aale pri futbale sa to uz zopar krat stalo aa hned k zemi ide clovek..hned za ciaru som sa odplazil:D ..aale malo sa tu pise o tom ci to maa nejake nasledky..raad by som sa o tom neco dozvedel lebo deti este nemam