Zinok na rýchly rast vlasov a akné?

Príspevok v téme: Zinok na rýchly rast vlasov a akné?
Livia.L

Mám vlasy dlhé po lopatky ale chcela by som ich mat ešte dlhšie za kračú dobu a počula som že zinok je na to dobrý,že urýchľuje rast vlasov a je tiež dobrý na akné,a chcela by som vedieť že ked ho začnem brať za akú dobu sa to prejaví(narastú mi od neho vlasy za mesiac aspom o 1 cm?) za odpovede vopred dakujem

djssemi

Ahojte ani ja nemam bohvieaké vlasy. No začala som užívať každý den zinok a bekomplex no powiem vam ako sa my pokožka zjemnila. nechty mam pekne pevné a vlasy veru mam dlhšie ale žiadné rapidné pokroky su to až niesú.

Zaran

Ja mám teraz také tabletky Equivita,sú zelené a je k ním grátis aj metlička na masáž hlavy.Obsahujú aj zinok,extrat z pŕhľavy,vitamín B ....Dostaneš ich v lekárni,ja som ich kúpila za 4,96€.Podporujú rast vlasov,nechtov a majú priaznivý vplyv na pleť.

Na-ty

No ja mám tiež dosť zničené vlasy a rastú mi veľmi pomaly asik pol centimetra za mesiac .. a tak chcem sa spíať fakt ten zinok pomáha ?..a ak tak kde ho kupim a za približne aku cenu ?.....

jankaaaaaaaaa

green: miesto trapnych reklam, sa radsej nauc gramatiku. od takeho cloveka by som si urcite nikdy nic nekupila

zuzi74

Suhlas, ja tie moje vlasy nemam ani az tak celkom zdrave, su trochu suchsie, ale kazdy mesiac mi podrastu minimalne o 1 cm. A to bez akychkolvek vodiciek a vitaminov.

Zaran

Livia.L

Pokial mas zdrave vlasy tak ten centimeter za mesiac aj viac by ti narast mali a to aj bez pouzitia tabletiek,vodiciek atd

Zaran

Ja síce zinok neberiem ale používam brezový šampon Dixi,brezovú vodu na vlasy tiež Dixi,Revalid aj ked som ho neužívala asi 2 týždne a mám pocit že aj kvôli tomu sa mi rast trochu spomalil takže sa k nemu vrátim.Používala som aj hadiu mastičku.Myslím že mi trochu k rastu vlasov pomohla no kedže som si ju dávala po umytí vlasov a ked vyschli cítila som že su trochu mastné no závisí to od množstva mastičky nanesenej na vlasoch.S mojou kúrou som zatiaľ spokojná a vlásky mi rastú pomerne rýchlo.

trdlo :)

kks. ja som sa dala ostrihat a vyzeram ako debil ( ofinu ) za kolko mi môžu dorást vlasy aby som ich mohla zapnut do gumicky ? na rastu mi za 4 mesiace ?

mataBB

zinok je super vec na vlasy, nechty, plet, imunitu...treba ho vsak brat dlhodobo a ucinok sa zvykne prejavit az tak po 3 mesiacoch