Po potrate neviem otehotniet

Príspevok v téme: Po potrate neviem otehotniet
ZuzankaK

Mala som potrat v oktobri v 8tt. Od februara sa snazime za pomoci lekara o babetko,ale sa nam nedari. Moze sa stat,ze potrat mi zmenil nieco? Napr.ovulaciu,dozrievanie vajicok... Na druhy mesiac mam ist na sono,kde sa mi maju pozriet na priechodnost vajickovodov. Pri prvom pokuse o babetko som otehotnela hned. Tak nechapem. Prosim poradt

0vecka

Misadna 8 mesiacov neni az tak vela..aj ked ti to predtym vyslo na prvykrat neznamena to ze to vide na prvykrat aj teraz.... bola si u lekara sa testnut?

u nas to trvalo 7 mesiacov-8cyklov a to sme mali vsetky vysledky nadpriemerne dobre...

Misadna

Ja som us po potrate 8mesaciv a s pratelom sa snasime o babetko ale niako sa nedari odkedii som potratila neviem otehotnett. .... ?

ZuzankaK

Lekar zistil,ze plod mi odumiera a uz nebolo pomoci. Musela som ist na kyretaz.Nemala som ziadne bolesti,nekrvacala som. Len som to uz citila,ze nieco nie je v poriadku. Nevieme co sa stalo. Ja som tak davala pozor,aby bolo vsetko v poriadku...

Anicka1

Ano,aj lekar mi stale hovori,ze nemozem na to mysliet. Len neviem ako na to nemam mysliet. Robim sa,ze na to nemyslim,ale neda sa. Vo vnutri je to tam. Uz som sa zamestnala roznymi cinnostami,aby som na to nemyslela,ale nedari sa....

smaragd

aj ja som po potrate velmi ale velmi tuzila po dietatku, ale nedarilo sa. najhorsie bolo to zameriavanie sa na tuto jedinu vec :-) a potom ked som na to pre ine zalezitosti zabudla, prislo to. bolo to sice len 6 mesiacov po potrate, ale vtedy som fakt uplne prestala mysliet na "vyrobu".
dnes mame uz dve deticky a tehotenstva boli uplne bezproblemove. ked som prvykrat rodila, mala som takmer 32.
psychika je v tomto naozaj velmi silna. drzi palce.