Som slaby v skole..

Príspevok v téme: Som slaby v skole..
Sado

Zial bohu som slaby v skole..A mam reparat z matematiky a mam taky problem..ze ked ho nespravim ze sa zabijem!a newiem preco..Furt mam v hlave strach ze aj kedto viem ze dostanem tremu a konec...A to ze ja tu hambu neprezijem som si povedal ze sa zabijem..A prosim chyby viem ze som slaby prosim neopravujte a nepiste blbosti prosim odbornicy alebo taky co vedia co stym dakujem!

Pity

Ja som mala podobny problem, len ja som sa chcela zabit kvoli slovencine. Nastastie, navstivila som psychiatra (aj ked na zaciatku som sa citila vselijako, potom uz v poho), preliecil ma a v maji som skoncila VS. Avsak dolezita je jedna, ty sam sa musis prekonat, nemysliet na samovrazdu a ucit. A este na koniec, chodila som aj na terapie k psychologicke, to tiez dost pomohlo a dobra vec je aj pedagogicko-psychologicke poradenstvo. Tak sa drz

sidaki

karioll, Sado potreboval pomoc a nie, aby sa tu niekto vyvrsoval na tom, ze neovlada gramatiku. aj mne dost vadi, ak niektori ludia neovladaju gramatiku, ale nebudem sa tu teraz robit najmudrejsia na svete. ja som Ta nechcela urazit, ci nieco podobne, lenze v jeho situacii mi to prislo nemiestne z Tvojej strany. ok? a ked uz spominas, ze by si mu mohol byt dedo, tak bud k nemu laskavy, ako keby to bol Tvoj vnuk.

bibba

ahoj chlapec. to by som bola naozaj velmi nerada keby si sa zabil kvoli matike. len sa pekne uc a myslim si ze na 4ku to zvladnes! uc sa, uc sa, budes si potom istejsi a ja ti drzim palce! je hrozne aj ked sa ludia zabijaju kvoli laske a inym problemom, to nehovorim, ale taky mlady clovek keby sa zabil kvoli skole. ved mas celu mladost nato aby si sa ucil. a kolko ludi uz malo reparat! to neni nic zvlastne! a aj vela ludi prepadlo... nebol by to koniec sveta. v kolkatom rocniku si, a si na zakladnej alebo na strednej? ja tiez niekedy nemam chut zit ale lubim svoju rodinu. nexcem aby sa trapili. mysli nato aj ty. strasne by ich to znicilo. bud silny. mas nato. vies ze poznam vela chalanov co nemaju ani maturitu a podnikaju? nemusis byt uzasny v skole, nemusis vediet uzasne pisat a pocitat, mozno mas aj nejaky iny skryty zmysel, nejaky iny talent, ktory objavis az neskor, nikdy nevies vcom sa najdes! mozno raz budes fakt stastny. kasli na skolu. svet sa kvoli vobec ale vobec nikdy nezrutil a ani nezruti. nehovorim ze sa mas na nu totalne vykaslat, ale toto nech ta ani nenapadne. viem, ze si mozno clovek co problemy intenzivne preziva, ale zabit sa nie je riesenie.si mlady, vies kolko srandy este v zivote zazijes? xces o to prist! nexci. urcite to vsetko neni az take hrozne!

Sado

Kariol prosim..kasli nato toto neni forum na take blbosty...No Deee ja som z TN-Dca:D(Dubnica nad Vahom) :DTak to by asi neslo..A to sado som nevedel co si mam dat:D Ale sak volam sa Juro....No este odp na odpoved..No sak ja viem ze moc nepotrebujem na vojaka z povolania..No a to doucko sa us nepolati ked to ma byt skype a len na 4dny..Ako sa mas stane..Ale fakt vi ste tu taky zlati ludia..Fakt som cakal ze ma tu hned odj** ze preco som sa neucil a napodobne ale nie vi ste mi to pomohli viriesit..dakujem moc..

karioll

sidaki
mohol by som mu byt dedom,tak velmi dobre viem,co robim,ked mu napisem taku odpoved.precitaj si vsetky moje odpovede laskavo a potom si urob nazor

sidaki

Deeee, si fakt zlatucka, ze chces pomoct nasmu kamosovi menom SADO :-) velmi to ocenujem. prave som zazila kusok stastia, ze su aj taki ludia na fore. prajem pekny vecer a Ty, SADO, pis odkial si:-))

sandy21

no vidis, tak sa ozvi dee, mozno nieco poriesite. a na povolanie vojak z povolania matiku myslim ze nejako moc nepotrebujes.

Deeee

pocuj Sado, odkial si? Staci okres, alebo aj mesto ak ti to nevadi. Ja doucujem matiku, mohla by som ti este pomoct. Uz som pipravila raz jednu siedmacku n reparat a potom boli ucitelia prkvapeni, ze ho urobila na jednotku. Chodila ku mne cele prazdniny, kazducky den. Mam taku skusenost, ze 70% je o sebavedomi. Doucujem uz 8 rokov a okrem vysvetlovania dodavam deckam trosku sebavedomia. Matika je asi najhorsi predmet v tomto, ucitelia dokazu strasne zdeptat decka, na miesto toho, aby im ucivo radsej znovu vysvetlili. Ine predmety sa staci naucit, ale matiku treba pochopit.
Keby si bol z BA, pripadne okolie, mohla by som ti pomoct. Pripadne aj cez skype.