moze byt tehotna?

Príspevok v téme: moze byt tehotna?
martinaT

ahojte
moja sestra mala prvy pohlav.styk v sobotu...najrv to robili bez ochrany ale len trosku a hned si dali gumu...v celku to robili len s gumou..no hned po tm,sestra krvaca,vcera nie az tak velmi tak to robili znovu ale s ochranu..pocas toho ...jej isla trosku krv..a vraj ked to robia nedavaju si uterak pod seba,ale normalne sa to usadzuje na posteli viete iste co:-)...no krvaca aj dnes ...a kupala sa po obidoch stykch...mze byt tehotna?na sa velmi boji...teda kvoli tomu ze krvaca ...aky je vas nazor?

martinaT

nicoll..hej hej jasne...ako sestra mi povedala setko ako sestra ktora ma poucala ked o budem mat prvy krat ja...a ja som mala rozne otazky a pytala som sa ako to prebehlo,lebo sa bojim ze v tom bude!tak ked nemas ziaden nazor ani nci nemusis to pisat...kazdy to pochopil len ty nie:-Djajaj

nolol

podla mna to nebola sestra ale ty .. neviem ci by si otom vedela keby ma tvoja segraa sex .. ci by si vedela kedy pouzili gumu a kedy nie .. co si sa nanich pozerala ??

Bajuskaa

no tehotna moze byt ale aj nemusi, ale moj nazor je taky že nieje. ked krvacala prvy krat tak je to v poriadku ked bola panna a ked aj druhy krat tak to mohla krvacat aj preto ze blannu nemala dostatočne pretrhnutu. a ak ma aj po styku bolesti tak to je v poriadku, lebo pre telo je to novinka a musi si na to zvyknut:) a po sexe by som odporučala radsej sprchu ako kupanie. ale ak si chcete byt iste či je tehotna tak nech si spravi tehotensky test, da sa kupit v lekarni a nieje ani drahy...držim palce:)