Tetovanie a statna sluzba

ShaulaThalit

Na práve, alebo na akadémii sú prednášky, na kt. sa obvykle rozoberá profil samotného páchateľa.. a profilovanie globálne. Každý kto má tetovanie je istým spôsobom potenciálny páchateľ trestného činu.

Si zabil

Clovek ktorí chce sa dostať na PZ,môže mať tetovanie,ale na kritom mieste,aby v letnom obdobý nebolo vidno...
A keby nahodou mal niekdo na lakty tetovanie,tak by musel nosiť košeľu s dlhým rukávom,ale podľa,mňa je to úplna hovadina...

davidosss

Ahojte.Ja som prave presiel pohovorom a na tetovanie sa ma nepytali.Ale mam tetovanie ramena po laket.Teraz idem absolvovat psychotesty.Je to problem?Ako podla mna sa to da zakryt rovnosatou.Popripade da sa dohodnut, ze ak by rovnosata nezakryla tetovanie aspon by som nosil dlhsie cierne tricko aby ho nebolo vobec vidiet?Popripade nie je problem si dat kusok odstranit...
Popripade mam o tom niekoho informovat?Dakujem za odpoved.

giacomo

prave preto ma neprijali do policajneho zboru. pretoze mam tetovanie na ruke, ktore v letnych mesiacoch rovnosata nezakryje. myslim si, ze je to isty druh diskriminacie. zaostalost nacelnikov zijucich s predsudkami, ze tetovanie ma uzky suvis s kriminalitou je smutna. pritom na zapade je to uplne bezne...

clawdy

zistila som, že to je problem na viditelnych miestach ako tvar, ruky, krk..rameno by sa este dalo...a nohy ale nie u zien kvoli sukniam...smutne