pobyt v nemocnici

Príspevok v téme: pobyt v nemocnici
0kvietocek0

ahojte,mam 18,pred mesiacom som si nasla hrcku a lekar povedal ze je to nezhubny nador,ale rychlo sa zväcsuje..tak pojdem na operaciu,len chcem vediet,nie je tu niekto kto bol tiez s tym na operacii??alebo niekoho takeho pozna?kolko lezal v nemocnici?lebo ja mam pred maturitou,a chcu ma operovat az v marci,a to mam pisomne..tak neviem ci si to mam prehodit,alebo tam budem 1-2 dni?neviete?..

0kvietocek0

faith-
ja ju mam na pravom prsniku,tak to asi s tym co mas ty nema vela spolocne.. drzim palce na ten pondelok :)

jaLENja-
ano bola som unho,ja neviem preco cakam polroka ani som sa nad tym nejak nezamyslala,mne to vtedy prislo ze hlavne nech ma ma rychlo z krku lebo im tam nesiel ani ten mamograf mali tam koopu snimkov..tak som bola len na sono,a on hned povedal ze je to nezhubny,tak neviem podla coho to vedel..

jaLENja

Ja som z CA a neverím, že sa pol roka čaká, aj keď mám na tú nemocnicu všeliaké spomienky, tak dlho sa čakať nemôže, ke´d s azväčšuje, čakali by iba keby s anič nedialo...a to či je zhubná sa dozvedia až z histológie, nie??
Si u doktoraŠiranca?? on posiela takéto prípady do MT a ešte aj na Oravu, neverím, že by čakal pol roka...
Daj vedieť ako si dopadla...

faith

kvietoček kde máš tu hrčku? Lebo aj mám tiež hrčku už rok ktroá sa zvačšuje v pysku a až predvčerom som sa odhodlala isť ku gynekologovi lebo mi hori za patami, za tyťden odchadzam študovať do zahraničia. Povedl že by ju bolo dorbe vybrať,ale normalne by sa to nestihlo,lebo sa na to dlho čaka a ešte aj všelijake predoperačne vyšetrenia a tak mi vybavil zákrok na klinike jednodnovej chirirgie..Idem pondelok,bojím sa a hlavne to musí ostať v absolutnej diskretnosti:(

narkoza

no to poznam, protiva jedna:( kasli na nu povedz si ze ona ti za to nestoji. kvoli nej si stresy nerob pred operaciou, kasli na nu. co ti moze. a neboj hadam ti to zozerie aj s navyjakom:) ved mas ju za triednu posledny rok tak je to sice slaba utecha ale lepsie ako nic:)

0kvietocek0

no tak hadam mi to zozerie,len este potom musim vybavit moju detsku doktorku,ze ked je triedna bude volat,co jej ma povedat ..ach jaj sak ja budem mat viac problemov s tou triednou ako s celou operaciou,normalne sa jej bojim viac ako samej operacie..

narkoza

no neviem kolko budes lezat ale hadam to nebude tak dlho a budes moct to zhodit na tu chripku a ak to bude dlhsie tak povedz ze si do toho dostala este dalsie horucky, no jednoducho ze sa nemozes vyhrabat z tej chripky a budes musiet byt este tyzden doma:) s tou triednou to poznam, aj moja je taka hnusna, hotova jezibaba uz len metla jej chyba:) no ved skus si to vybavit na skor ja ked som bola v nemocnici tak som si tiez takymi vyhovorkami vybavila operaciu o dva mesiace skor ale to bol zas iny pripad. tak teda drzim palceky

0kvietocek0

narkoza- dakujem :)
no snazim sa vybavit si to v tom martine,hadam mi to tam vyjde cim skor,ale aj tak by ma zaujimalo kolko budem v tej nemocnici lezat..ci to v skole mozem zhodit na nejaku chripku alebo co,lebo mam strasnu triednu,ona by sa ma pred celou triedou zacala vypytovat na to,a ja nechcem aby to niekto vedel..

narkoza

kvietocek, chapem ze tam maju tazsie pripady ale aj tak by som sa snazila co najskor to vyriesit. cez maturu by to nebol najlepsi napad ale keby si skusila len do najblizsej nemoccnice napr. do ziliny alebo este blzsie keby sa dalo a dali by ta na skorsi termin a bolo by to vyriesene aj s tou maturou. no nech sa rozhodnes ako chces prajem ti vela stastia

0kvietocek0

tojedivne - nie nehovori,nemam tolko prostriedkov aby som si mohla cestovat po Ba,a aj tak by ma nasi samu nepustili tak daleko

brieta - tak asi sa nebudu hned zaoberat mnou,ked maju ovela viac pacientov s rakovinou,kedze mna to nezabija..