Alternatívna medicína?!

Príspevok v téme: Alternatívna medicína?!
cudliprstik

Ahojte. Nemá niekto prosím Vás skúsenosť s liečením za pomoci alternatívnej medicíny. Začali mi veľmi silno padať vlasy, tak ma manžel zobral k páru liečiteľov do Dvorov nad Žitavou. Majú tam taký prístroj, vyzerá to ako väčšia myš k počítaču, položíš na to ruku a zisťuje ti prípadné choroby. Išla som tam s vypadávaním vlasov, a prišla som domov preplašená na smrť. Povedali mi, že vraj trpím boreliózou, hoc ma nikdy kliešť nepoštípal, vraj budem mať aj astmu, nemám vraj žiadny imunitný systém a organizmus mám plný toxických látok a plesní. Zhotovil mi dáku tekutinu vo flaštičke - hologram, a predpísali mi nejaké holandské kvapky, čo príde na dobierku. Vraj keď sa nebudem u nich liečiť, tak dlho nepožijem. Prosím, prosím má už niekto takéto skúsenosti, dá sa tomu veriť? Určite som preplašená natoľko, že idem na komplexné vyšetrenie, ale teraz neviem, či mám všetky tie kvapôčky aj užívať. Za skoré odpovede ďakujem.

cudliprstik

RNG - Som ešte stále taká prestrašená, ale už mi manžel asi verí, že je to len biznis. Veď ako môžem mať boreliózu, keď ma nepoštípal kliešť, povedali mi, že ju tak môžem mať z povinného očkovania proti tetanusu. A to s HPV, veď som bola na úplnej konizácii, HPV test bol robený viackrát, vždy sa potvrdil, a to znovu aj po operácii, takže čakám aké budú výsledky v novembri. Mám tri deti, a takto ma vyplašia, išla som tam s vypadávaním vlasov, viem, že som dosť vyčerpaná, len som chcela radu, ale nie priniesť domov strach :-(

RNG

Myslim ze v tomto pripade nasa FDA urobila dobre, ked zakazala tie rozne pristroje na meranie roznych prudov pouzivat na diagnozu. Mozno v buducnosti to zdokonalia, ale v sucasnosti produkuju viac falosnych diagnoz, nez dobrych a samozrejme sa zneuzivaju na predpisovanie roznych zbytocnych veci na , alebo proti chorobam, ktore pacienti vobec nemaju
Samozrejme sa to tyka o to viac roznych primitivnych "vyhodnocovacov"

janka24

a ty im veriš? ja by som tomu asi neverila..mne vypadavaju vlasy na jesen a jar a dost a už to nejak nevnimmam tebe asi v značnej miere, ale bud trpezliva a nestresuj sa kvoli tým vysledkom, ešte si to privolaš. sprav si to komplexne vyšetrenie, ale neber hned 12 tabliet roznych , lebo tie maju tiež vedlajšie učinky, ale skor nejake vitaminy , alebo niečo na prečistenie tela od škodlivin..ak chceš možem ti poradit viac na mail...

cudliprstik

Ahoj janka24. Kľby ma vôbec nebolia, na vlásy používan vodičku Alpicort od kožnej a užívam presne aj Zinok so selénom. Zarazilo ma hlavne to, že v decembri som bola na konizácii, operácia krčka maternice, nakoľko mám HPV pozitívny, a oni mi povedali, že žiadny HPV nemám, aj napriek tomu, že po operačných testoch po 4 mesiacoch, tam je znovu HPV, ale iného typu. Myslím si, že s imunitným systémom to môže byť pravda, ale tých ostatných vecí sa desím :-(

janka24

Tak aj každy kto pojde do doktora tak hoci sa citi zdravy tak mu všeličo zistia v krvi, v moči alebo cholesterol tlak..a oni aj predpovedaju buducnost, že BUDEŠ mat astmu.-))Na vypadavanie vlasok sa berie zinok alebo nejake prirpavky na halvu ale samozrejme može to suvisiet s imunitou- že ju máš oslabenu. Borelioza sa prejavuje bolestami klbou...