Kto poradi lekara so skusenostami s liecbou bercoveho vredu?

hmmmmmmmmmmm

pocula som aj o baroterapii.www.exil.sk
aj on sterilnych musich larvachwww.exil.sk
-viem,ze to znie neprijemne, ale tie vycistia ranu od nekrotickych zvyskov a az vtedy sa rana moze hojit..ano, vedia to aj chirurgovia vycistit,ale kazdy chir.zakrok nesie riziko traumatizacie ciev a nanos infekcie.bercove vredy vznikaju nedokrvenim koze, preto liecbu treba adresovat tam.

jajkafr

Ahoj momentálne už 3. mesiac stážujem vo Fakultnej nemocnici v Hradci Králové tu liečia úspešne bercové vredy prípravkom Hyodine ... dokáže to krásne zhojiť akúkoľvek škaredú ranu je to drahé ale účinné

modracik

OKANANA,napis mi na meil,ak chces presne informacie.Bioptron-svetelna terapia dokaze bercove vredy,vobec vsetky rany vyhojit a uzatvorit.Pomoze aj propolisovy krem,aloe vera gelly a first.Mam s tym nejednu skusenost.

farmaceutka1

Angiolog je cievny lekar. Nehojaca sa rana na clenku JE bercovy vred. Aku liecbu si pouzivala od kozneho? Treba totiz povedat, ze liecba bercovych vredov je beh na dlhe trate, pacient musi byt trpezlivy a velmi presne dodrziavat liecbu. Ak nepomohol jeden kozny, treba vyskusat druheho, ale opakujem, je to chronicke ochorenie a liecba vyzaduje trpezlivost. Ked niekde zlyhava prekrvenie cele roky, az v dosledku vznikne rana, neda sa to vyliecit ani za mesiac, ani za dva..

OKANANA

KTO JE TO ANGIOLOG??JA ja nemam celkom bercov vred,uz tri mesiace nehojacu ranu ako nechet.....na koznom mi to liecili neuspesne.....mam to na clenku....som uz bezradna pomozte mi som zo zapadneho slovenska.....chcem ist na operaciu zil...no nemozem kym sa to nevyhoji......

farmaceutka1

Okanana, bercove vredy lieci kazdy kozny lekar. Okrem toho je velmi vhodne navstiivit angiologa. Konkretneho lekara ti tazko niekto poradi, kedze ani nepises, odkial si...