prizivnik???

Príspevok v téme: prizivnik???
maminaxxs

ahojte..zila som nejaky cas s priatelom v spolocnej domacnosti. Z predaja bytu mal peniaze, vsetko vsak preflakal s kamaratmi. Vyklul sa z neho alkoholik a narkoman.Z toho dovodu som sa snim rozisla, ale nadalej za mnou chodi a stale si poziciava peniaze, berie mi stravne listky, popripade si pozicia telefon, lebo potrebuje niekam zavolat...prekaza mi to, pretoze mam male dieta a pripada mi to ako vyuzivanie, ale ked odmietnem, tak mi hadze na oci, ze on ked mal peniaze, tak aj ja som ich \\\\\\\"minala\\\\\\\" a ze zivil mojho \\\\\\\"pankharta\\\\\\\"..ano, je to pravda, bola som v tom case na materskej, teraz pracujem, zijem s dietatom sama a mam minimalny plat a v podstate zivim aj neho..nikde nepracuje a ani nikde pracovat nechce..prenho je praca pod 500Eur \\\\\\\"podradna\\\\\\\", stale sa len flaka a potuluje...co robit??..stale mam pocit, ze on pomohol vtedy mne, mala by som aj ja jemu..ale uz to hranici s vyuzivacnostou...

usiko

maminaxxs,

co sa stalo...tie tvoje posledne slova zneli tak...divne....

nedaju sa nahrat tie jeho telefonaty? jedna moja znama si ich nahravala a potom poskytla policajtom....

maminaxxs

...ja vam naozaj vsetkym velmi pekne dakujem za rady, za podporu...mozno mam tak trocha-teda dost posliapane sebavedomie, ale po vasich slovach mi to dodalo odvahu..aj ked to je tazke sa zbavit chlapa psychopata, ktory to, co volakedy naozaj robil pre mna sam od seba vyuzil teraz na akesi vydieranie vo svoj prospech...ale musim sa tomu postavit, musim tomu celit, aj ked to bude nesmierne tazke..pretoze je to clovek, ktiory je ochotny aj zabit..
..priblizne mesiac sa somnou bavi len na temu "smrt"..teda ako by som chcela zomriet keby som si mohla vybrat..ci by sa mi pacilo pomaly vykrvacat na srudenej dlazke u mna v praci...a podobne reci..pritom ma kludny ton..akoby to bol rozhovor uplne bezny, ale mne z toho naskakuju zimomriavky, trasiem sa strachom a odporom...a modlim sa, aby to uz skoncilo...
...viem, ze prezijem v najblizsej dobe peklo..ale musim to skoncovat..pre seba a pre svoje dieta...a vam dakujem za podporu...ja som na to uplne sama..nemam nikoho...

ramirka

usiko....ale ona ho uz odkopla v tom je ten hacik...a zase v tomto pripade hovorit o hrdosti ze ak ju ma nech toto hento...sa neda hovorit v tomto zmysle pretoze maminaxxs vemli dobre vie ze to nie je takto dobre...ale vacsina ludi nepochopilo ze on si ju moze kdekolvek odchytit byt hruby a moze jej aj ublizit...toto je dost vazny problem pretoze to nie je len tak sa zbavit takeho cloveka...samozrejme ze treba vymenit zamky telefon,,,,lenze dalsi problem nastava ze vie kde pracuje pozna cestu domov atd...

usiko

mamina xxs,

nema ta pravo nikto sudit, kazdy ma pravo na omyly...ten tvoj bol, ze si tomu neurobila uz davno koniec...vymen zamky, neber telefon a ak ti bude vypisovat, pohroz mu, ze nanho das trestne oznamenie za obtazovanie......

pozicia si peniaze, pozicia si to a to....ale od koho? od teba? tak ak mu to vsetko das, tak samozrejme ze si pozicia.....pociziavaju si len od tych ktori su ochotni......

to, ze ta podporoval, ked si bola na materskej, bolo jeho rozhodnutie, a teraz ti nema pravo nic vyhadzovat na oci...ty si ho o podporu neprosila, zi ano? vydierala si ho, aby ta podporoval? asi nie...teda sa rozhodol sam...mal na to take iste pravo ako mas ty pravo sa rozhodnut, ci mu budes poziciavat veci a peniaze alebo nie....

hlavne sa necit vinna, ty si mu uz aj tak splatila to, co on ti dal......a okrem toho, ak ma tatka pravnika, nech mu pomoze on, pravnici maju kopec penazi....

prebozha, vaz si sama seba a hlavne / vaz si SVOJE DIETA!!!!! a odkopni ho, nestoji za to, aby ste sa domca kvoli nemu trapili.....

ramirka

este ma tak napadlo keby si sa obratila na jeho rodicov? ze ti robi problemy ak vedia ze lieta v drogach mohli by pochopit ale neviem ci by sa tym este viac skody nenapachalo...lebo zase co by oni mohli akurat mu "dohovorit" a to je asi vsetko...

nechapem?

maminaxxs / vies, aj ja som bola sama v tazkej situacii, kazdy mal vela reci, ale skutocne mi nikto nepomohol, iba ja sama. nie nadarmo sa hovori, ze : pomoz si sam, aj boh ti pomoze.
v prvom rade ty musis chciet byt silna, dat mu jasne najavo, ze sa ho nebojis, ignorovat ho a byt k nemu lahostajna.

maminaxxs

nechapem?...len mi nepadlo dobre ako si napisala, ze netreba hned liezt do postele...
...ja som ho spoznala tak, ze som pred rozvodom navstivila jeho otca-pravnika a proste oni su uplne slusna rodina...no a ja som nikdy nic s drogami nemala, tak som to nevedela odhadnut...stratavali sme sa viackrat do tyzdna, par hodin, drzal sa...ked sme zacali spolu zit, jeho rodicia nam dali peniaze z predaja bytu, ktore on rozflakal v priebehu mesiaca a vlastne tam som si vsimla, ze nieco nie je v poriadku snim a ze ma divnych kamaratov...lenze rodicov sklamal, nezacal viest normalny zivot ako sluboval, tak ho odmietli dotovat a vydrziavat..on vlastne inak ani zit nevie..no a ja som teraz taka jeho obet..

nechapem?

ja netvrdim, ze si lacna....,to by som si nedovolila!
no teraz si ma riadne prekvapila, ze 2 roky si ho poznala a nic si nevsimla. tomu velmi neverim, lebo ked mas "otvorene oci", tak cloveka-akehokolvek odhadnes po kratkej dobe, nie to este po 2 rokoch.
ja by som sa na tvojom mieste nedala zastrasovat, nech ti zvoni kolko chce, ty mu jednoducho neotvor, nedaj mu najavo, ze si "slaba", ale prave naopak