Ako na nadmerné potenie?:O

Príspevok v téme: Ako na nadmerné potenie?:O
77Nika

Ahojte .Potím sa nadmerne a tak by som chcela vedieť či existujú nejaké krémy alebo iné prostriedky na potenie pod pazuchami.Každodenná sprcha je u mna vždy a ak treba tak aj 2x za den.Používam aj dezodoranty ale nič nepomáha.Je to skutočne nepríjemné tie potné kruhy pod pazuchami.Nepomože žiadna rexona.ani adidas nič.len to troška zmierni.Nemožem si kupovať ani sivé tričká ,lebo na tých je to vidno straše.dakujem poradte

veve23

ja pouzivam driclor a som spokojna, sice nie pod pazuchy ale na chodidla a dlane, mozno skodi zdraviu ale co nie, a si neviete predstavit ako sa mi uplne zmenil zivot ked som objavila driclor, uz sa nebojim podat niekomu ruku, ist v lete naboso a podobne
ale existuje aj operacia, o ktorej tiez uvazujem, ktora prestrihne potne kanaliky a nepotis sa, co by bolo super, len som este nenarazila na nikoho kto ju podstupil, tak keby niekto bol, nech napise ci to funguje a cely priebeh a vysledky

a 77nika, ked sa nechces potit naozaj vazne, tak skus ten driclor, keby mal nejake velmi skodlive latky, tak ho stiahnu a nepredavaju, a pouzivaju ho mnohi a su tu! ;) len do toho

AdamKrt

Ak Ti pachne velmi pot, tak ho mas mozno koncentrovany velmi. Pi viac vody...

Mozno este - mas oholene podpazusie ?

77nika

ach viete aké je to nepríjemné?Ja ked sa nejak veľmi spoím mne to nie je až tak cítiť ale čo ked mojím priateľom hej je to skutočné neprijemné:(

kiki na

a s tým že sa viac potíš doma ... doma si určite oblečená pohodlne, do príjemnejších materialov ako vonku, nie? a vonku prepokladám že viac chodíš v syntetickejších materialoch, su pre telo neprirodzené a tak reaguje nadmerným potením.... je to skúsenostami viacerým ľudí overená pravda:) tak skús uprednostňovať bavlnené oblečenie:)