Tikanie-Vykanie...Mna urazí ked mi Tikaju..čo Vy na to

Príspevok v téme: Tikanie-Vykanie...Mna urazí ked mi Tikaju..čo Vy na to
janka91j18

Ahojte Ľudia
Chalani aj Baby !!!
Mám Otázku/Otázky .........................

Mám 18rokov A vadí mi skôr uraz keď mi začnú Tikať,fakt nemyslím rovesníci alebo niekto taký starý ako ja ale taký v obchode.u doktora,proste von!!!
Keď som mala 15rokov každý my Vykal a teraz mi Tikajú ako malé deco...napr..že:Čo chceš dievčatko,aleboČo by si chcela moja,v bloku si zdravíme..ja Dobrý Deň a ony AHOJ jak decko...fuuj..alebo u Doktorky ,som bola u krčnej a tiež tikala...jak decko.
Som si už povedala keď mi začnú tikať tak ja im odpoviem ale tiež tikaním...

Alebo taka baba(50r) v obchode si kupovala vložky a ne vedela aké ma kupiť,popýtala ma poradu..ale jak deco...Hej Ty nevieš,.....tak ma to naštve

Otázka na Vás aké máte s týmto skusenosti Vy??? Urazíte sa zato ked vám tikaju???

Alebo od ktorého veku vam už netikali ale len vykali...

Ďa

janka91j18

sway-decká lekárka mi nevadí,to je jasne ked tam chodím od mala že mi tyká.
Hovorím o tých doktoroch ku ktorím som sa teraz prihlasila nedávno..kožná,ušná..(lekáry pre dospelích) tí mi tykaju a to ma hnevá.....
aj v obchode,šofér,ludia v našom bloku..

sway

Podla mna skor od veci prispevok (livia 56) akurat si dokazala,ze sa da krasne urazit aj slusnou formou.
S millli suhlasim,ale zdalo sa,ze mas problem s vacsinou dospelych.Nie s detskou lekarkou ku ktorej patris od malicka.

janka91j18

"Pani comedy" Kedy prestanete s touto komédiou Hmm?? Ešte Vás to baví urážať ľudí,hej? A posmievať sa?! Chodte radšej do Blázinca a tam pokračujte!!!!Ano???!!!

millli - Toto som nehovorila!!!! Tych ľudí som nepoznala od mala,videli sme sa asi 3-4krát.ale hneď ako sme sa videli hneď tykanie,aj poštárka,aj šofér,doktorka(nová ušna). Lebo sme sa presťahovali do iného mesta!!!! Nepoznám tu nikoho a oni mi tykaju a segre vykajú!!!!!
Samozrejme napríklat mamine kamaratky/známe mi tykaju bo ma poznaju od mala,ta to mi nevadi..ale je drze že v obchode cudzí mi tykaju a ani ma nepoznaju..nenavidim takých primitivov

millli

Neviem, ako dlho ta ti ludia, co ti tykaju poznaju, ale ked ta poznaju odmala a stale ti tykali, asi ti teraz nezacnu vykat len preto, ze uz mas 18 rokov. Nemyslis?

comedy

vazena pani Janka..Vy chcete, aby sa k Vam ludia spravali dospelo?clovek sa Vam tu slusne ospravedlni, este Vam aj pisem oslovenia s velkym pismenom a Vy tu na mna takto utocite a este mi aj drzo tykate..velka vdaka za Vase uprimne slova, a ukazku Vasej "dospelosti"..dovidenia!

millli

Suhlasim s murder59, vo vsetkom. co teraz napisal. Pre livia 56, tvoj prispevok bol super, iba neviem, preco sa dotycna teraz kvoli nmeu uraza, ved o to jej islo, nie, aby sme ju brali ako vazenu osobu?

janka91j18

No poviem aj ja už niečo.
Vyzerám jak 14ročná ale mám 18rokov.
Toto ma hnevá že segra má 15rokov vyzerá aj s prižmúrením oka na 13rokov a jej VYKAJU..opakujem..VYKAJU................
Všimla som si to,aj poštárka jej VYKA,u doktorky sme boli spolu ta zas VYKANIE
chudučká blondínka a vykajú...

sway - Ďakujem za podporu
fixka - aj Tebe Ďiky...viete čo je slušnosť
bublik - aj s Tebou súhlasim,prečo len mladší musí dať dole hlavu jak somar,a starší može tykat a správať sa jak chce,aj mladý može spätne tykať,a je to normalne

aj ďakujem vam za podporu tý ktrí maju taký nazor ako ja na to tykanie

comedy SCARY comedia vypadni,bo mi s teba zle,pani comedy von! rozumiete

micaa

nechapem co riesis... sama si povedala ze vyzeras ako decko, tak ako maju ostatni vediet ze si uz "velka dospelacka"?!
Tipujem ze 18 si mala len nedavno a uz sa citis strasne dospelo...

comedy

tak sa hlboko ospravedlnujem pani Janka, ani ja Vas nepoznam, ze som Vam urazlivo tykala..v zasade ale suhlasim s tym, co napisal murder..
s pozdravom comedy..