Suche oci?

Príspevok v téme: Suche oci?
tekilQa

zdravim, mam takyto problem, ze vzdy vecer ako idem spat a mam zatvorene oci, tak neviem ale akoby vyschli, su take suche, az niekedy mam ich problem otvorit a takisto mam pocit akoby ma v nich nieco rezalo, ale mam to stale len vtedy ked zaspavam, cez den nie...co by to mohlo byt, pripadne co by mi pomohlo na to? dakujem

RNG

Pravidelne pouzivane aloe, dlhsi cas urobi telesne bunky odolnejsie proti prieniku virusov=zvysuje viralnu imunitu.Pozri na temy herpes na ine antiviralne a viralnu imunitu zvysujuce doplnky.
Ocne kvapky bez antiviralnych latok problem suchych oci nevyriesia, nanajvys obsahuju latky, ktore sluzia ako slaba nahrada slz, lebo maju len oci "mastiace" zlozky, nie protilatky na ochranu, ktore prave slzy maju

anka9999

tekilQa - v každok prípade by si mala navštíviť očného lekára.
Ja som mávala tieto problémy, na očnom mi zistili tzv. syndróm suchého oka. Predpisovali mi rozne očné kvapky - Visine, umelé slzy a pod. Vždy bol účinok len dočasný. Začala som používať kvapky - čisté aloe. Odvtedy nemám žiadné problémy so suchým okom. Kvapky sú čiste prírodné, bez chémie.
A hlavne, očný problém sa mi viac neopakoval.

tekilQa

dakujem vam nieco vyskusam :) ...ja len neviem presne ci to su suche oci ale tak zrejme ano ...

visine kvapky som pouzivala teraz ale dam si ich a po chvilke su zase suche ...ci je viac druhov?

viem ze asi by som mala ist na ocne, len som chcela nejake rady a ci nema niekto z vas to iste, lebo niekedy kvoli tomu nemozem ani zaspat ...

MrMaxwell

perfektne pomahaju kvapky Hypromeloza...su na suche oci a vycistenie ocneho okolia....myslim ze aj bez predpisu

doodie

bez ocnemu nech ti predpise Vidisic gel.
s receptom to stoji nejak 2,60 €. da sa kupit aj bez receptu.
je to na suche oci.
:o)

mirka 23

Je to akoby voda s čiastočkami malymi čiastočkami striebra, ktoré zabijaju bakterie (velmi jednoducho povedané) Keď si to taš vygoogliť, tak ti toho vela vyhodí. Do oči sa mi najviac osvedčilo práve striebro, nie je to žiadna chemikália a zabera najlepšie zo všetkych kvapiek. Ja objednavam z Lučenca (pol litra za 4 ečka+ poštovné) vždy sa ti to viac oplatí ako nejaké kvapky do očí. Inak, dá sa to kvapakať ak do nosa, uší, ja to použivam aj ako pleťovu vodu, ustnu vodu a aj to pijem.