neviem uz co mam robit

ceky

čokoládka proste si začni stavať túto pyramídu od základov nech to stojí čo to stojí ;)...nepreskakuj žiadne stupne...iba vydrž až do konca...je iba na tebe zvoliť si čo si dáš do každéj z tých úrovní, ale dobre si ich premysli...je zlé keď ich začneš meniť...proste začni...bude to ťažký začiatok ale pekný je cieľ takže začni stavať :) zabudni na okolitý svet, problémy, naplánuj si zajtrajšok, vyspi sa a začni....nevadí keď niečo nevíde...predsa nešťastie nám dáva radosť zo šťastia ;)...nejde o to nespadnúť, ale vedieť sa postaviť! :)

ceky

je to skutočné kúzlo ;)...ver mi... ser na ostatných... :P nikoho nepotrebuješ ... stále žiješ a to ti nikto neberie...berieš si to len ty! chorá si len preto že si o tom presvedčená... stačí na to zabudnúť a druhý deň bude nový začiatok... začni športovať do nemoty...skús zoskok s padákom alebo nieaké iné extrémi(až by ti to nedovolili tak bunjeejumping by nemal byť problém...)...predsa sa už ničoho nebojíš a dá ti to skutočnú hodnotu života...zistíš aký môže byť pekný keď na tom začneš pracovať... ;)

cokoladka898

dakujem ceky. aj mne uz to bolo navrhovane ze by som mala opustit domov a najst si nieco vlastne, lebo rodina ma tiez nepodporuje tak ako by som si predstavovala tak neviem nieco skusim poriesit i ja.

ceky

čokoladka ja svoje problémy idem práve vyriešiť odchodom s rodiny ktorá mi to viac menej spôsobila...za tie roky som sa ale veľa naučil ... teraz ti poviem jednu vec ktorej by si sa mala ihneď chytiť... je to Maslowova hierarchia ľudských potrieb... a pametaj! to že ti nezáleží na živote posúva iba tvoje hranice možností... ;) môžeš byť o mnoho šťastnejšia ako večšina tých ktorí sa obmedzujú strachom oň... čo ťa nezabije to ťa posilní...takže ak nejde o život nejde o nič... nemáš mať prečo depky... rozvaha je čarovná vec... ;)

cokoladka898

uz som na "dovolenke". som akurat doma na priepustke. je to o trosku lepsie ale nieco som domrvila tak som sa dostala viac menej na zaciatok.teraz doma depkujem.ale snazim sa to prekonat, najst si nejaku cinnost a tak.dala som sa na studium psychologie mam rozcitanu jednu velmi dobru knizku tak mi trosku pomaha.ale inak vsetko po starom.dufam ze uz nebudem musiet byt dlho v nemocnici

00000000001

nečítala som čo si tu všetko písala, ale určite choď na preliečenie. Akonáhle sa zahrávaš so samovražednými myšlienkami tak to nie je v poriadku....Poznám to, poznám to až príliš dobre. Len si prosím ťa nič neurob a začni si baliť veci na "dovolenku"