Problémy s intímnym holenim

Príspevok v téme: Problémy s intímnym holenim
maja266

Ahojte! Poradte mi prosim vas. Akymi holiacimi strojcekmi si holite intimne partie? Ja som prvykrat pouzila Balea jednorazove, teraz Gillete a niesom skoro vôbec oholena :(. Kde je problem? Nestalo sa vam ze ste si pri holeni porezali klitoris alebo nejaku citlivejsiu cast? Ja mam strach si holit okolie otvoru. ako sa oholit uplne dohladka? prosim poradte. dakujem

majka266

ja mam presne melonovu od Balea. Krasne vonia nie ako ostatne :DD..
ja som tiez rozmyslala nad tymi voskovymi pasikmi, ale neviem ci sa odvazim :DD to si neviem predstavit
ja ked si holim velke pysky tak mam velmi velky strach ze sa porezem. A aj sa snazim oholit sa ale vzdy tam plno chlpkov ostane ..co sa s tym da robit? Ked sa porezem tak sa to rychlo zahoji? Mam na mysli take miesta ako je klitoris a tak.

Ema132

no ja sa nebojim..na zaciatku sa mi stalo ze som sa rezla parkrat, alebo ked som sa ponahlala:/ ale nijak skaredo, len malinko:) takze pohodaaa:) to je tak..nenavidim to, oholim sa a hned na dalsi den treba zase...len potom to uz nie je take pekne ked sa oholim 2 dni za sebou... premyslala som nad tymi voskovymi pasikmi veet na intimne partie, ze ich kupim..len to musi sakramensky boliet...ale stoji to za to asi..:)

lylli

že sa porežem sa nebojím...
...ja používam gillete a kamarátka mi odporučila gel na holenie melónovú Baleu... tak to zajtra vyskúšam...
...ale čo mi vadí je, že sa oholím a na druhý deň už vyrastajú...nie je na to niečo...?

maja266

ahoj Sirius! Mám s troma cepielkami. Existuje aj s viacerymi? a holim sa v smere rastu chlpkov ale to ide este tahsie