Tampony na kúpanie - vazelinové

eni

ano aj ja som bola prekvapená ked som to včera čítala na nete asi to je dobrá vec a tiež by som si to rada zabezpečila takže sa to nedá kúpiť v lekárni? lebo hned som to skúšala hladať tu na nete a nič.a teraz by sa nám to teda sakra hodilo kedže je leto a chceli by sme si užiť kúpanie...nuž čo budú nám musieť postačiť asi normálne tampony zatiaľ aj ked neviem teda či je to lepšie dať si normálny alebo radšej nič?! som z týchto informácií trocha zmätená...ale je zaujímavé načom všetkom môžu už v dnešnej dobe ryžovať...

Didusa

ja som o nich tiež čítala. Pýtala som sa na ne v lekárňach, tam mi povedali buď že o vazelínových tampónoch ešte nepočuli, alebo že počuli, ale žiadny z dodávateľov ich nemá a vraj odkiaľ to mám? tak teraz neviem, či najkôr pustia info po internete a až potom predávajú alebo ako to vlastne je :D

Limenaria

oxy - oni nie su určene na používanie pri menstruacii,ale čisto ako prevencia proti nejakemu bordelu vo vode

Limenaria

oxy - oni nie su určene na používanie pri menstruacii,ale čisto ako prevencia proti nejakemu bordelu vo vode

mirka 23

Ja so o nich tiež ešte nepočula. Logicky si myslim, že ta vazelina je len na konci tamponu, tam kde je šnurka. A nie je to zdraviu škodlivé? Veď vazelina je dosť nebezpečná.

Limenaria

popravde v toho praktickeho,učeloveho hladiska ani nie... voda sa po snurke pekne presiakne až k tamponu,ktory sa začne spravať ako pri menstruacii,kdezto tieto su nasiaknute lekarskou vazelinou a prave ta zabrani tomu aby si vnutri dosla do kontaktu s tou vodou:) takže osobne ti odporučam aby si zbehla do tej lekarne a kupila si ich:)