preco ma prestal mat rad?

Príspevok v téme: preco ma prestal mat rad?
majolenka

Zdravim, mam s priatelom takuto krizu: vyse dvoch rokov sme boli spolu stastni, bola som pre neho super, sikovna, mila, idealna... a odrazu som blba, neschopna, nesikovna, kilava, skratka, zrazu mu neskutocne lezie na nervy vsetko co poviem, vsetko co urobim. Som z toho dost smutna, lebo predtym to bol super chalan a tak velmi som sa tesila, ze som takeho nasla... a teraz.... no hroza!!! :-(

majolenka

ach, taka som sklamana... dnes sa uz neda nikomu verit... jeden den by mi zniesol modre z neba, sprava sa ku mne ako k bohyni a...... odrazu ma prestane mat rad a sprava sa ku mne ako k otravnemu hmyzu... asi len na rodinu sa mozem skutocne spolahnut, ta ma nesklame. Ale co sa tyka partnerov, neviem ci este budem schopna uverit, ak mi nejaky povie, ze s nim mozem vzdy ratat :-(

majolenka

on nema inu, to viem, hovoril mi, ze nechce urcite inu, ze keby mal byt bezo mna, tak radsej sam ako s inou, takze v tomto problem nie je, ja mu verim, ze nema inu, on nie je zly clovek, len nervozny v poslednom case a vacsne na nieco hundre, stazuje sa, hoci sa mu dari. Ja dufam, ze ho to prejde, ale teraz ho nechcem otravovat

marlenka30

ja som bola pre svojho manzela tiez naj, naj, naj...., uz ked zacal na mna nadavat, vsetko mu na mne vadilo, tak som citila, ze je to zaciatok konca nasho manzelstva a aj sa tomu tak stalo. bol velmi kruty, lebo uz spaval s inou zenou!! sme uz rozvedeni

rika,rika

majolenka,
má inú a porovnáva...
stojí ti on za to ,aby si sa trápila?????
nájdi si iného,ktorý ta bude na rukách nosit a na toho,,kreténa ,, sa vykašli konečne,vypust ho z hlavy.
držím palce

majolenka

dakujem vsetkym za rady, neviem, ci ma zmysel rozoberat este tuto temu, aj ked je kopu nazorov, kazdy clovek je iny a na kazdeho plati iny "postup" - takisto aj na mojho mileho, cize neviem, ci existuje nejake vseobecne pravidlo, ktorym by som sa mala riadit, ak si chcem ziskat jeho priazen spat. no aj tak, za pripadne dalsie napady a podelenie sa o skusenosti s niecim podobnym vam vsetkym dakujem :-)

majolenka

najhorsie je na tom, ze zo zaciatku bol super, a dost dlho bol super, ved to len posledny polrok je takato situacia a vzdy, ked si spomeniem, ako nam bolo spolu dobre, sa mi chce plakat

karamelka10

Ja mám podobnýproblém s mojim manželom. Tiež mám pocit, že mu leziem na nervy a že ma neznáša. Všetko čo urobím je zle, som neschopná a pod. Vraj sa mám starať sama o seba. Sme manželmi 5 rokov, ale ja vnútorne vôbec nemám pocit, že mám manžela. Pracuje v zahraničí, keď príde domov vôbec sa na nás ako na rodinu neteší. Mame aj 4 ročnú dcérku. On má svoj život a ja tiež svoj. Neviem čo robí, s kým robí atď .Doma už skoro vôbec nekomunikujeme. Je to otázka času kedy to krachne úplne. Som z toho smutná a zúfala.

iljia

Ano, to je hnusne spravanie, len bude mozno spekulovat ze ak by sa rozisiel, ake by to bolo a tou druhou. Toto vsetko je len za podmienky, ze ma rozbehanu nejaku inu.
Mozno ma len ine problemy a na tebe sa ventiluje. vacsinou byvame najhnusnejsi na tych, kt. mame najradsej