HELP!!! prvy sex-zlyhavam

Príspevok v téme: HELP!!! prvy sex-zlyhavam
jozef_

pri mojej babe vzdy zlyham, este sme to obaja nerobili. ked mam zasunut tak zmäkne :( uz len ked si nasadim kondom, ci na to viac pomyslim.. inac mi to funguje asi dobre, dokonca mi baba da aj fajku, i ked to dlho trva kym sa urobim.. ale ked mam zasunut tak zrazu nic! nech sa snazim ako chcem nejde to :( a chudiatko moja baba, ona sa tak snazi, je super, velmi to chce.. si uz mysli ze ma nevzrusuje.. ked sa mi to stalo prvy krat, tak skoro plakala a doma isto.a ja som potom vobec nespal.. nechcem aby sa mi rozpadol vztah a chcem uz konecne byt v nej. neviem ako to prekonat, mna aj ju to velmi trapi, neviem co mam robit. :(

:-((

jozef_ : no tak to vidím, že nie si sám, komu sa to stalo. So svojou holkou si rozumieme, ja sa páčim jej, ona sa páči mne, proste pecka! Ale minule mi chcela zrobiť fajku no a nejako mi to nejšlo. Nechápem, lebo ma priťahuje atď. A po pár pokusoch už začínam byť aj ja bezradný. Ona to berie v poho, že si treba zvyknúť, ale aj tak mi to pripadá dosť divné. Tak držme si obidvaja prsty nech to už všetko bude O.K.!:

lenuska

Jozef: moj priatel mal podobny problem. Chyba nemusi byt vo vas, moze byt v kondome ktory pouzivate. Mozes mat alergiu na latex, alebo ta bezna velkost kondomu skrti. Ja som si kvoli tomu dala predpisat HAK. Odporucam aj priatelke

zuzka*

gombicka ma pravda....aj mne s priatel sa prihodila podobna vec, ale zvladny sme to a teraz si uzivane jeden druheho...chce to fakt kludne a prijemne prostredie, aby ste mali z toho prijemny zazitok aj ked prvy krat to urcite nebude podla predstav...skuste obaja nato tolko nemysliet....drzim vam palce, urcite sa vam to podari

gombicka

Jozef, nemas nahodou strach, ze vojdu rodicia?
V kazdom pripade neponahlaj sa nikam, chce to hlavne pokojne prostredie.
Podla mna problem je len v tom, ze to silou mocou chcete, zrejme rychlo. Nechajte si dostatok casu-bez dotykov, ked budete dostatocne rozpaleni, az potom zacnite so zhadzovanim oblecenia.
Ide o to, aby ste z toho mali pekny zazitok,nie len- podarilo sa.
A necakaj ze to bude hned podľa predstáv, potrebujete sa spoznávat a doverovat si.Inak to nebude fungovat!

moncici

Jozef a nepracujes v poslednom case privela?Lebo taky problem ma aj moj priatel odkedy pracuje na 12 hodinove smeny...

*8*

No toto nikdy nepochopim.(mozno preto,ze som zena)Chces to velmi,vzrusuje ta ale zmaknes...Podla mna sa asi velmi tesis alebo je to v psychike,bojis sa aby si nezlyhal tak akurat zlyhas....Chce to viac treningu.