ako sa rozist aj napriek laske?

serdzo

Je to rozhodnutie ktore zmeni na cas tvoj zivot.Ale cas da vsetko do poriadku !Je jasne ze ked bude stracat tak sa bude snazit trochu viac.aTeda to bude o to tazsie.Ale viem podla vlastneho ze sa da vsetko zariadit ak clovek chce !Ja som napriklad vyuzil moznost a som spokojny zo zmenoou ktoru som pre zachranu vyuzil zadaj si do google sevalinka.

mischa_025

aj ja mám podobný problém..s chlapcom sa stále nudím ale to mi ani nevadí lebo mi stačí že som s ním..lubim ho..a ked chce sex tak dobre...ale ked sa stane že nechcem tak sa nahnevá a pošle ma domov..zo začiatku taký nebol ale myslím si že sa zmenil..tiez neviem co mám robit.poradi mi dakto?

majolenka

pripajam sa k salala. Skuste nieco zmenit. Ved ked ju milujes... :-), da sa to, urcite... ona - ta druha osoba sa snazi, tak asi jej na tebe zalezi, daj tomu sancu, skuste ten vas vztah nejako okorenit, prebudit k zivotu, nehadajte sa na malickostiach hlavne!!! (spomen si, ze ked ste zacinali spolu chodit, tak ste sa urcite nehadali na malickostiach, vtedy ste ich akosi nepotrebovali riesit, napriklad. ) a to, ze sa snazi a ta snaha vyzera ako "nasilu", tak skus, ci sa tak bude spravat a snazit sa, aj ked to sa to medzi vami uz zlepsi, cize ak vam to bude zas klapat... a aj ty sa snaz, takze asi tak. nehladaj "dovody", preco sa rozist, ale "sposoby", ako vztah vylepsit... a neries spolocnu buducnost, prave pritomnost vytvara tvoju buducnost, tak skus vylepsit tu pritomnost ;-)

wowo1

neries to tak radikalne,,,,!!dajte si jednoducho pauzu bez kontaktu.ak budes to iste citit po mesiaci uvidis a aj on/

nieje

viem ze to je tazke ale neviem ako to vydrzim.. teraz sme zase v pohode. hej o tom ze ma ten vztah nenaplna. je tu dost hadok. nevidim spolocnu buducnost no ta druha osoba hej,:( a ked je zle presviedca ma aby sme spolu ostali, ja neviem povedadat NIE.. to je to najhorsie, ze ked je problem uz sa snazi a chce aby bolo vsetko zas take ako predtym, no zda s amize je to uz len nasilu ... :(neviem co robim kebyze pridem o osobu ktoru neskutocne lubim, bojim sa ze takeho cloveka nenajdem uz nikdy a budem lutovat ten rozchod. kolko budem zase sam(a) pretoze potrebujem pri sebe niekoho,to je to najhorsie tieto myslienky

mad girl

dá sa to. vsetko sa dá. ale je to nechutne tazke.. podla mna, samozrejme je to individualne, ale ide o to, najdolezitejsie je stopnut kontakt. lebo v opacnom pripade sa to natahuje a velmi to bolí.

neda sa zabudnut.. rozisla som sa s nim pred5 mesiacmi a skoro kazdy den nanho myslim. ale ulavi sa ti. a bude ti to aj hrozne chybat, proste velmi rozporuplne obdobie

m-arianna

ja viem presne o com hovoris.
chodili sme spolu dva a pol roka, velmi sme sa lubili, no on sa dost zmenil, aj ked si to nechcel priznat, bol o dva roky odo mna mladsi (mal 20), bol uz pomaly viac s kamatmi po diskach a po baroch, ako so mnou.. a aj sme sa dost hadali,aj kvoli malickostiam. tak som si povedala dost!
prisla som za nim, doniesla som mu veci,co mal u nas a povedala som, ze by sme si mali dat aspon pauzu, co to spravi (hm, ironia, prave hraju v radiu nasu piesen.hmm:o()
rozplakal sa, objali sme sa a povedal- "chod!" , lenze po asi tyzdni mi povedal,ze bud budeme spolu alebo nie. ze ho to takto nebavi. spraval sa cudne. tak sme sa nejako zhodli na tom,ze to ukoncime. ale viac som to asi chcela ja, ako on. tak a stalo sa! cloveka, ktoreho som skutocne milovala, cele dlhe dva roky, bol zrazu prec.. bolo to tazke,hlavne zo zaciatku. stale som premyslala, ci som urobila dobre.ci sa nemam k nemu vratit.. ale on za ten cas ma znenavidel, vodi sa s nejakou o 22 rokov starsou (?) a zmenil sa! ostal taky, ako by som to povedala "macho" ?!
stalo sa to koncom aprila.. ja som chcela byt s nim aspon kamoska, no on nie. viem, ublizila som mu. velmi ma lubil, ako aj ja jeho.ale videli sme, ze nas vztah jednoducho nema buducnost...
presli dva mesiace.. uz sa to celkom ustalilo v mojom vnutri. no je to cast mojho zivota, na ktoru nezabudnem...

takze asi tak.. ano da sa opustit toho, koho lubis, hlavne, ked vidis, ze ten vztah nema buducnost, nie si stastna, tak ako by si chcela byt, alebo ta ten vztah nenaplna.. len to dost boli.. ale aj ta bolest casom preboli a dufam, teda ja v mojom pripade, ze si najdem niekoho, pri ktorom najdem svoje stastie a to prajem aj jemu, z celeho srdca..

klarita

tomu ani ja nerozumiem milujes ale vztah ta nenaplna???....potom v com je problem ak chces rady musim blizsie specifikovat..