Krv v stolici

Príspevok v téme: Krv v stolici
patina

prosim vas...pri velkej potrebe som nasla vo vode krv...teda cela voda vo wc bola cervena...mimo menzes...co to moze byt? viem ze bud to je vnutorne krvacanie a nieco spojene s hrubim crevom alebo len poskodenie konecnika... to sa mi stalo mozno 3 krat ale nie hned za sebou... ake su priznaky ak mate nieco s crevami a toto sa stane?? moze pri poskodeni konecnika vyst az tolko krvi ako by sa liala??? dakujem mal s tym este niekto problem a ako ste to riesili?? a kde??

Marc69

to patina:Ja som mal to iste ..liecil som to sam mastami na hemeroidy,ale nepomahalo mi to ,tak som po neupspesnej samoliezbe vyhladal lekara a ten potvrdil,ze ide o trhlinku sliznice konecnika a nasadil mi cipky..malo by sa to vyliecit do troch tyzdnov,ak nie tak maly chirurgicky zakrok.Ale po cipkach sa citim lepsie.Vyhladaj hlavne lekara...ziadna hanba,ide o zdravie...To vysetrenie je minutove a nie je to urcite nejake potupne co som si namyslal aj ja...Ale kazdopadne radim navstevu odbornika...Ked som vysiel z ambulancie hned som mal lepsiu naladu ,ked som sa dozvedel co vlastne mam,ako keby som mal rozmyslat a pripustat si tie najhorsie veci spojene s tym...

delissa

mal to aj moj 5 rocny syn, a riadne som sa zlakla. Chirurg povedal, ze ma fisuru, trhlinu v konecniku, vraj sa to stava, ked je sliznica prilis jemna a staci tvrdsia stolica a je to. Pomohli mu cipky.
Vnutorne krvacanie to nie je, to by bola krv natravena, cierna.
Nestresuj s rakovinou, deti nemavaju rakovinu hrubeho creva, skor leukemie alebo lymf.uzlin...
Toto bude nejaka blbost, neboj :)

yasmina2

ahoj
mne sa to tiez stalo uz niekolko krat,ale nic som s tym zatial nerobila.Mne sa obcas ukaze taka yila a poto sa sama v strebe...tak neviem.Ked nejem vela tuhej stravy tak je to ok.

noneviem

A nejedla si napr. cviklu, cervenu kapustu alebo nieco, co by mohlo sposobit sfarbenie mocu? By to potom rovnako vyzeralo.