sex pocas menstruacie

smejusko

My to s priatelom robime aj pocas, s tym ze je zena vtedy citlivejsia s tym suhlasim, ovela rychlejsie mavam orgazmus... a ked mam menstruaciu prilis silnu, tak mame aspon anal... preco sa vzdavat pre trocha krvi niecoho co zboznujeme:)a robime to bez kondomu

whee_ee

ked nemam uz velmi silnu menstruaciu alebo bolesti, tak kludne, ved ako sa vravis, spravny vodic ide aj na cervenu :D:D... samozrejme si nenecham robit vtedy oral, hehe, ale musim povedat, ze som vtedy vo vnutri citlivejsia a je to fajn :)...

malickasom

ja mam tiez obcas s priatelom sex pocas menstruacie ak mame chut preco nie? je to tam vnutri vtedy citlivejsie. niekedy sme to skusali aj v sprche ale inak normalne dame pod seba na postel nejaky uterak keby nieco a je to :) ale ja nemam velmi silnu menstruaciu, silnu mam asi tak prvy den a vtedy nemavam chut na sex. my sme s priatelom uz strasne dlho a neriesime to. Zo zaciatku mi to bolo take trapne ale on to bral stale normalne. Viem ze vela zien sa citi ze su vtedy spinave, ale ved je to len vasa krv nic chore ani divne.

Baculka123

micaa: jasne, máš pravdu, ja to beriem! Som vyjadrila iba svoj názor na to, ako by som sa možno cítila.. keďže som nevyskúšala tak isto neviem :)