Cameron Diaz - Blonde vs brunette

ejmy

su fotky kde vizera lepsie ako bruneta a inde zas ako blondina. na niektorych fotkach je ako blondina hrozna a nadu sa aj tak kde je hrozna ako tmava. ale tak nie kazda momentka sa vydari no inak je to kraska ale mala by sa dat zas na blond vizerala mnladsie

cameronka

jej to svedci tak aj tak, ale dobre, ze zmenila farbu, ved dlho bola blondina a zmena patri k zivotu a tato zmena jej sekla. sice tmava farba vlasov prida na veku ale tak jej pristane aj jedno i druhe

brckaaa

a nedáva fanúšikom podpisy, rovnako ako clooney, zastávajú n´ňazor, že je to streta času a podpisy patria na tlačivá a nie len tak. súhlasím s nimi, majú pravdu.

brckaaa

blond jej nepochybne pristala a veľmi, no vyzerala v nej až príliš dievčensky, tak mne sa viac páči ako tmavovlasá i keď bol to na 1. pohľad šok, keď som videla ako sa zrazu po rokoch odfarbila, tak ale zvykla som si a tmavé jej scvedčia viac. no tá baba má vkus, má krásne vlasy i v obliekaní nie je žiadne B -éčko :)

alzbee

Aha..vidim, ze na tych prvych dvoch linkoch to nie je uplne cierna...neviem si dobre nastavit sklon monitora notebooku a potom to vidim od tmavohnedej az po ciernu :D :D

alzbee

Na tych prvych dvoch linkoch sa mi paci viac ako ciernovlaska a na tom tretom linku viac ako blondina a hnedovlaska:))