Moze otehotniet aj panna?

Príspevok v téme: Moze otehotniet aj panna?
miso555

Zdravim,mam taku filozoficku otazku.moze otehotniet aj panna??s priatelkou sme zatial spolu nespali,ona je panna.ale chcem sa radsej spytat dopredu aby sme daco nezbabrali..moze otehotniet panna bez toho aby chalan do nej vnikol??napriklad keby na ruke ma zaschnute spermie a prejde si prstami tade..a prosim vas,sprostosti nepiste:)

jajoo

Chcem sa opytat jednu otazku. Aka je pravdepodobnost otehotnenia pri kombinacii kondom+prerusovany styk+neplodne dni. Prosim reagujte. Dik,...

panatko

Mám 27 rokov, keď som mala 15 bola som 1x u gynekológa a ten my povedal, že či okrem klasiky praktikujem aj orálny sex , mne to skoro vyrazilo dych,pretože som v panna až do teraz, tak neviem, či to nejako prasklo samo, alebo ... Môj terajší gynekológ sa ma na to, či som panna nikdy nespýtal ... tak neviem, panna som, ale v podstate asi nie .... tak teraz neviem, je mi divné spýtať sa ho to, keď som si dávala nového gynekológa ... ani, keď ma vyšetroval, nič o panenstve nehovoril, tak neviem, .... má niekto podobný zážitok ? tak mám , alebo nemám panenskú blanu .... ????????

Heňa.H

Aj ja som uz pocula jeden pripad.Nejakemu chlapovi sa pri sexe s milou podarilo vystreknut spermie na jej nohavicky,ktore mala niekde pobliz.Po sexe sa do nich netusiac toto obliekla a o 9 mesiacov bolo na svete o jedno babatko viac.Ale oni uz boli aspon manzelia :-)

niekto

pocul som o konkretnom pripade ked sa to stalo chlap nevosiel dnu ale vystriekal sa akurat nahodou tak ze to preslo blanou az dnu

je uplne jedno ci je panna alebo nie ked sa semeno dostane k vajicku otehotnie

kaciatko_7

si sa tej doktorky mala spytat ci mala takyto pripad... stale je to v hypotetickej rovine, nicim nepodlozene... len strasenie ludi