Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

agaven ja

Maria dakujem to je dobra rada no to nema .Uz soplim aj ja aj hlasivky mam chytené .Zatial pockam na mlieko a ten reflux a napisem si to a aby to nebolo blbe zevsteko razom este mi dala aj na helikobakt. a potom zase dam to .Dakujem za radu už len cakat s nou.

[zruseny12]

AHOJ AGAVEN
...no,je mi luto,ze stale nemozes prist na to,co dcere je...skus este poprosit lekarku na imunolog.urobit vsetky potravinove tesy ake existuju...ci neje nieco co jej skodi...
ja som napr.posledny krat si kupila doplnky podla krvnej skupiny a zacala som ich uzivat-okamzite mi zacalo tiect z nosa,taka vodicka,mala som taky odraty nos,co som ho stale utierala a stale mi vytiekla ani som nevedela kedy...tak som si pozrela zlozenie a obsahovali doplnky aj NIKEL...hned som prestala brat doplnky a tiect z nosa mi prestalo...
takze urcite mi skodili tie doplnky...
tak aj dcera,staci jedna vec ktoru je a moze jej to sposobovat...
a nech jej urobia aj vsetky mozne testy co existuju aj na kontaktne alergie...
...ja som vcera tiez mala zle vysledky,ale nebudem to opakovat pisala som RADANE tak si to mozes precitat,tak tiez mam chrobaka v hlave a nie je to sranda...dufam,ze nieco je len prechodne a nieco sa upravi liecbou...len sa musim objednat na odborne vysetrenie...
ZELAM TI KRANY DEN AJ DCERE A VOBEC CELEJ RODINE...MAJ SA KRASNE

[zruseny12]

AHOJTE
RADANA...to ti verim,ze ti je zle,chapem ta,ja som vcera boal pre vysledky a mala som ich zle,niektore veci a niektore som mala velmi dobre,povedalas mi lekarka,ze som na svoj vek mala velmi dobre,ze nie kazda zena ma take vysledky ako ja,ale niektore su ZLE...a to ma trochu znepokojuje...ani dnes uz nemozem spat a vrta mi to v hlave...
ano,rada by som sla na tie testy,ale neviem ako z pracou,lebo aj praca je pre mna dolezita,neviem ci tie testy neodlozim na leto...este uvidim...
u nas dnes vyzera,ze bude pekne,ale v noci prsalo...
TAK SA RADANA DRZ A VYDRZ...BUDEM TI DRZAT PRSTY A MYSLIET NA TEBA...
ZELAM KRASNU SOBOTU AJ CELEJ RODINE AJ TEBE DD...MAJTE SA KRASNE

agaven ja

Ja sopel už nemam ale hrdlo skrabe ta dieta moje nic moc sopli stale aj kasle boli sme vcera vonku ale pojdem aj dnes s nou len neviem co bude robit zeby kriedovat zem , alebo kolobezku no nieco pri com nebeha .Inak fajn.Pekny den prajem.Maria ahojko ,radana a dd ahojko .Radana no drz sa a vydrz už nejako..

radana

Ahojte dievcata..Ja len tak na skok..
Maria,ja uz neberiem antihistaminika treti den a je mi na prd,ked to mam tak skaredo napisat-prepacte za vyraz. :( Mala by si aj ty zajst na tie testy,aspon budes vediet na com si,coho sa mas vystrihat a tak..
Dd vy sa mate ako?Uz je lepsie?
Ja sa chystam na ten pohreb,este som si umyvala hlavu a musim sa dat este do gala a za chvilku idem odniest Lukaska a potom idem.Kvety som si kupila uz rano,aby som nemala zhon,aby bolo vsetko nachystane.
Tak sa majte dievcata a prajem vam pekny den.

[zruseny12]

...presne toto caka aj mna,nemozem nic brat pred testami,presne ako ty...a to este to,ze prave ten tyzden mam rannu,tak zasa odbehovat z prace...:0((((
3x v tyzdni...tak neviem,ci to nemam vzdat,mne sa jedna o nikel a uz aj hned by ma lekarka pslala aj na imunologiu na potr.alergie...
tak sa neviem rozhodnut...no uvidim...
tiez ked kupujem topanky,tak len nejake pohodlne aby sa v nich dalo chodit dlhe trate a hlavne aby ma neboleli nohy-ja si musim dat este do topanok aj specialne vlozky...koli klenbe...
inak na vyber je vela toho,ale ked clovek nieco chce je problem nieco vybrat...
pekny zb.vecera prajem

radana

Ahojte..
Dd,naozaj mi je luto,co sa stalo.A ako na potvoru,idem aj ja zajtra na pohreb,lebo nam zomrel 57-rocny sused,co byva hned pod nami na infarkt :( takze zajtra musim odniest Lukaska ku kamoske na pol hodinku,kam pre neho pride starsi syn hned z roboty a ja pojdem na pohreb. :( Muz robi tiez rannu a pride este neskorsie nez starsi syn..Takze mame sa tak vselijako.
Maria,to neni nic prijemne chodit po lekaroch.Mna to tiez caka na buduci tyzden-v pondelok idem na kontrolu na interne,v utorok na testy k imuno-alergologovi a v piatok musim ist s Lukaskom na Psychologicke vysetrenie kvoli tej skole,kam ho chcem nosit od septembra :( A ako na potvoru uz od vcera neberiem antihistaminika,lebo pred testami ich musim na tyzden vysadit,tak som zvedava,ako to zvladnem :(
Inac je vsetko po starom,synovia ma jasne ze obidvaja vysibali a tiez manzel..Konecne uz aspon trosku vyslo slniecko.Dnes som doobeda behala po obchodoch,kym bol Lukasko v skole,lebo som si zhanala cierne pohodlne topanky na pohreb,lebo tie co som mala,mi uz dosluzili,ked sme boli naposledy na pohrebe manzelovmu krstnemu.A ja skor nosim botasky a take sportove veci,tak pokial som nepotrebovala,tak som si nekupovala.A na vysokych podpatkoch nepojdem,lebo to by som dosla o nohy :(
Takze dievcata pozdravujem vas aj vase rodinky a prajem vam vela zdravia..

[zruseny12]

AHOJTE
DD...no,bola by som radsej kedby som mohla gratulovat ku niecomu inemu,ale bohuzial zivot je taky,jedny sa rodia iny zomieraju...a mi to nezmenime,len smutne je ked zomrie mlady clovek...ale co sa da robit...
...je dobre,ze vam sluzi ZDRAVIE,lebo ked to je ok,tak cloveku nic nechyba...
tak nech je to aj nadalej tak a uzite si pekny den
RADANA
...teba tu je malo,sice ja tiez na pc nechodim casto,ale obcas idem...dnes som bola na odber krvi a sla som na lacno-skoro rano,domov som prisla
okolo 12hod.ale tak ma bolela hlava,ze som myslela,ze mi praskne...a to som si myslela,ze som uz fit a zasa ma zacina vsetko boliet atd.zo skoreho vstavania atd.tak neviem ako bude dalej...vazila som sa u lekara,tak som mala 57kg-takze som mala pravdu pribrala som,ale tie kila rychlo pojdu dole...URCITE...
SOM DOST V TAKEJ BEZRADNEJ SITUACII,NECHCEM SEDIET DOMA-RADA BY SOM CHCELA CHODIT DO PRACE,ALE NEVIEM AKO DLHO TAKTO VYDRZIM...:0((((
v juni idem zasa na kontrolu s kostami aj na denzitometriu-tak som na to velmi zvedava,ci mi zasa neubudlo z kosti-ako vyzeraju...
zajtra maju byt vysledky z krvi/cakam ze budu ok/lebo stale ich mam ok,i ked sa citim velmi mizerne...
a v pondelok by som chcela nastupit do prace ak sa nieco neprihodi...
ty sa mas ako?dufam,ze ok...
dalsi problem ktory mam je ekzem na ruke,mala by som ist za tyzden na testy na nikel a potom ma posle lekarka na imunologiu atd.ale vobec sa mi do toho nechce-chodit po lekaroch zasa...lebo tie testy su take,ze v pondelok mi nalepia nejake alergeny v stredu mam prist k nim aj s tym atd.vobec sa nesmiem sprchovat atd.tak si neviem predstavit,ako to bude...chodit do prace a nesprchovat sa...:0)))))
rozmyslala som,ze na tie testy nepojdem,ale este uvidim,ako bude...
u nas je pekne,svieti slniecko,uz som sa aj opalovala po niekolko krat,ale nejak opalenie na tvari nevidno-to je tiez dost problem,lebo stale ma pekne opalovalo,tak mi to vrta v hlave,co sa deje,lebo to nie je normlane,aby ma slnko neopalilo,ked sa opalujem/niekedy som mala tak pekne opalenu tvar-sak aj cele telo/a teraz nejak to nejde...
co LUKAS?polial ta?alebo vysibal?:0)))))
rozmyslam,ze ja sa uz k pleteniu asi tak skoro nedostanem :0(((((ale bola som dnes v obchode a videla som take pekne biele kosele,tak asi si kupim namiesto ptelenych topoch...este je otazka,ci budem moct v lete v horucavach pracovat,lebo toho sa najviac bojim,ako budem znasat horucavu a este aj pracovat :0((((boze to su problemi,ako mi bolo dobre ***KED SOM BOLA ZDRAVA***NEJAK SA S TYM NEMOZEM VYROVNAT A ZV.ZE UZ NIE SOM TAK ZDRAVA AKO SOM BOLA,TAZKO SA NA TO ZV.:0(((((
NO,UZ SOM TOHO POPISALA DOST...TAK SA MAJ KRASNE RADANA A UZI SI TY AJ TVOJA RODINA PEKNY DEN

dd

ahojte..
Maria, Radana, dakujem Vam velmi pekne, Ste obe velmi zlate!
Radana - to si pis, ze by som bola najradsej cely cas pri maminke, lebo ju to ozaj dost vzalo, opat sa jej vracaju zavraty..nie je to sice nejake extra zle s nou, ale uz som ju videla aj v ovela lepsich stavoch..dneska ked som sa na nu pozerala na pohrebe, bolo mi z toho smutno :(..dufam, ze sa z toho co najskor dostane..
inak sme zatial zdravi, co ma velmi tesi, po skaredych a studenych dnoch to aj zacina vyzerat, ze sa opat otepli, tak snad nam bude aj pocasie priat na prechadzky a hry vonku :)
majte sa teda zatial krasne a prajem Vam hlavne vela zdravia!aj Vasim rodinam :)