Ako sa ROZHODNUT?

Príspevok v téme: Ako sa ROZHODNUT?
Lenuska111

Sice sa to stalo uz davnejsie. Ale ja si nesiem nasledky dodnes. Takze moj rodinny znamy mi laserom totalne dorobil jednu cast tvare. Najhorsie na tom je, ze nemozem ist uz tretie leto na slnko. Nikdy som nepodala staznost, lebo je nasa vzdal. rodina. Lenze jemu je to vsetko niekedy "smiesne". To ze mam jazvy prekusnem( co ine mi zostava), to ze ma to stale stvrbi tiez, ale to ze nemozem chodit na slnko prezit neviem. A mam pocit, ze jemu je to uplne jedno. A plne rozmyslam, ze to len tak nechat nemozem. Aby som ja trpela a on si uzival a bolo mu to znacne na haku.
Otazka!!! Isli by ste do toho aj keby to bola vzdal. rodina?

darika

toho robi srandu,co keby si mu ty povedala,ze ides hladat kliniku,kde ti to urobia,ale on to zaplati.Usmej sa pritom a ked sa zacne aj on,povedz,ze ty teraz nesrandujes.Znicil ti tvar a ak nechce,aby si od neho tahala peniaze inym sposobom,nech sa dohodnete takto.Niekedy stacia svedkovia,ked ide o sud.

Lenuska111

Rozmysla, ci s tym ist do prahy a ci by nebolo mozne to napravit, ale pochybujem, ze veda je uz tak daleko....aj by som isla, ale zasa peniaze nemam na rozhadzovanie, lenze urcite by mi to vratilo vasciu pohodu na dusi, lenze zasa mam pocit, ze ten derm. a estet. priemysel je len o prachoch, ucinky ziadne

Lenuska111

pretoze ked idem na slnko, okamzite to chyta purpurovu farbu...slnko mi tie jazvy drazdi, to su tie blbe jazvy

delphia

lenuska a preco by si nemohla na slnko? vsak sa nejedna o cerstvu ranu ani cerstvu jazvu. ak sa to stalo davnejsie, tak s tym slnkom nema byt problem. a k tomu ak si das vysoky UV faktor, tak nevidim v tom problem.

pupava321

Samozrejme, ze by som do toho isla. No a co, ked je to vzdialena rodina? To by ma nezastavilo, musi si zodpovedat za to co urobil, preco by si mala na neho brat ohlad? Nech sa ti polepsi.

zjuzjika

no neivem ci si neico pomozes, ale rozhodne to aspon skus, ved ho nemozes nechat robit to aj ostatnym a takto ich klamat.... inak je mi luto, ze si tkato dopadla musi to byt pre teba strasne...pretoze ta chapem, lebo aj ja milujem dovolenky, more a k tomu patri aj slnko..

Lenuska11

nemam papier nemam nic...jedine , ze rodicia cakali vonku a ked ma potom videli skoro odpadli, lenze on povedal, ze sa to pekne zhoji, hojilo sa to pol roka do daneho stavu, najprv dierky a potom sa to zacelilo takymi vypuklymi jazvami

zjuzjika

no vies lenze ty nemas ziadny dokaz, nie? ani papier a ani nic, z ti to robil on...cize by to bolo len tvoje slovo proti jeho...a svedkov nemas?

Lenuska111

ja neviem, ja neviem, co mam robit, tolko krat som chcela ale neurobila to, lebo predsa len je to len clovek, ale aj ja som len clovek a zivot mam len jeden

zjuzjika

uz chapem, len som nevedela co presne ti na tvari robil..a myslis , ze teraz po tych rkoch ti to pomoze a co chces dat nanho zalobu alebo ako to chces riesit?