porod v Galante

macka26

ja potrebujem od lekara aby bol priamy, konstruktivny, nedaval falosne nadeje, poucil ma, vysvetlil, zodpovedal mojich milion otazok, podrobne popisal kazdy zakrok , aby bol empaticky a tak trochu aj psycholog. v neposlednom rade profesional. mozno to vyzne ako velebenie , ale naozaj som o tom presvedcena, svokru dal doporiadku, kamosku, dalsiu kamosku, mojej kamaratke pomohol otehotniet. je toho vela. verim ze sa najdu aj nespokojne zeny...

Laurina22

Ja ho nespochybnujem.Hovorim,aj napriek par veciam,vrele odporucam.Myslim,ze v GA je to najlepsi gynekolog.

Vies,ono,robim v tom a viem,pocuvam,lekari dost aj sami na seba kydaju a,samozrejme,nikto nie je lepsi lekar nez prave ten,s ktorym prave vedies diskusiu.

macka26

ja som pocula o takych pripadov, co napriklad dodrbali senecky gynekologovia velice chytry... s kopou pacientok, ktore presli v katastrofalnych stavoch k mojmu dokymu. tazko sa vyjadrit, ja mam doveru jedine v neho. viem preco. chodime tam cela rodina :D vsetky kamaratky som tam dotiahla a su maximalne spokojne. ja mam zase dokyho, ktoreho zeny moc nemusia, lebo hned ich posiela na operacie, s nikym sa nesere.

Laurina22

Ano,zanevieram na vsetkych,pretoze pokial to zratam,poznam tam troch gynekologov,s ktorymi som mala osobnu skusenost a vsetci traja ma sklamali.

Vies,tazko sa to vysvetluje.Skus si to predstavit,mala by si este nejaku doveru?Nemyslim si.

Kocha sem netahajme,ja som hovorila o Kochovi ako o mieste,kde by som chcela rodit.

Ale toto je ine,je velmi zaujimave,alebo nedbanlive(???),ze mama chodila pravidelne na sono a na preventivne prehliadky a nikto si nic nevsimol?

macka26

tak ked som spravne vyrozumela, jeden zanedbal tvoju maminu, preco zanevieras na vsetkych? co myslis ze ti u kocha napriklad za svoju prax nic neposrali?

Laurina22

Ano,aj napriek vsetkemu ja ho odporucam,je to dobry lekar a odbornik.Bohuzial,ja som uz vsetku doveru voci lekarom v GA stratila.

Neviem sice,s cim si lezala a ake su tvoje starosti,avsak pokial ty si spokojna,nie je o com.

macka26

som fixovana na doktora, a mam na to svoje dovody. vdaka jeho profesionalite som tam kde som a mam aspon aku taku sancu na dietatko. preto pre mna nie je podstatne usmiata sestricka, ale porod v pohode a dietatko zdrave. ale tym nechcem povedat, ze ty si nejaka rozmaznana slecinka, ja som takisto. ale okolnosti mojho pobytu boli pre mna nie moc pozitivne, napriek tomu by soms a tam kedykolvek vratila.

Laurina22

Nebola by som tak velmi fixovana na lekara,moze sa stat hocco,pozri sa na moj priklad.Ale asi mas na to svoje dovody...

Nie,mne nejde o vyhlad.Ide mi o pristup k pacientke a o starostlivost non stop.Ale kazda sme ina,ako sama vravis,ja som velmi citliva na taketo veci,navyse sa neustale sledujem a kontrolujem,vypytujem,potrebujem mat proste starostlivost tip top.

A mimochodm,Koch nema pekny vyhlad:-)