Mykoza - Prosim o vyjadrenie

Príspevok v téme: Mykoza - Prosim o vyjadrenie
rite99

Ahojte, mam taky problem, asi pred mesiacom som mala mykozu a zase sa mi to vratilo. Viete mi niekto povedat ako sa mykoza tvori a z coho vlastne? Moze to byt aj od partnera alebo je to vyslovene zensky problem. Ak s tym mate niekto skusenosti, lebo ja to mam prvykrat teda druhykrat v zivote...ako sa to da ucinne liecit, je to totiz velmi neprijemny pocit. Dakujem

yonceB

Koceny, ja som s tym sla okamzite k doktorke, ktora mi predpisala antibiotika a na radu mojej mamy som si zadovazila aj wobenzym, ktory som uzivala spolu s antiiotikami.

sisisisisisisi

kocky wazne treba zacat s prevenciiou u mna zabrali lieciska az po pridani wobenzymua mam koidek prevenceee

Ninabarby

Ahoj,chcem sa opitat,s partnerom po pohlavnom styku ziadne problemy nemam,az teraz sa mu objavili cervene flaky na zaludi,potom zmiznu. A ked sa spolu vyspime,opet to ma.ma to od vcerajska.moze to byt mykoza?ja som pred tyzdnom aj nieco dobrala atb.

iva60

Ahojte, ja mám dobré skúsenosti pri mykózach a zápaloch pošvy s Multigynom. Je to BIO produkt, gél, dostať v lekárni bez predpisu a stojí cca 14 €.

alzbee

palacinka: no Rosalgin som pouzivala aj ja, ale mne veru nepomohol:( akurat som mala nervy, ze aky debil vymyslal ten irigator...podla mna strasne nepohodlne to bolo...

palacinka

ja mam velmi dobru skusenost s vyplachom Rosalgin, po druhom vyplachu mi svrbenie a vytok prestali.Na umyvanie som zacala pouzivat Saforelle,este doberiem capiky Gyntima a myslim ze kvasinky su zazehnane

sisa72

Canesten krém zaberie len ak je to na začiatku.. ak máš už svrbenie a hustý hrudkovy vytok tak Ti musí dat lekár lieky aj na vkladanie do pošvy.. ak to máš častejšie pytaj si lieky aj pre partnera.. mikoza može byt aj po antibiotikách.. dobre je stale brat probiotika, alebo stale ber vitamin Bion 3, ten je velmi dobrý len ho musiš jest pravidelne..

alzbee

Len jeden druh je...teda aspon si myslim, lebo ja ked som v lekarni povedala, ze si prosim Canesten, tak vzdy mi len ten jeden dali a ani sa nepytali, ze aky...

frani

a je viac druho canestenu? alebo je len jeden, ten co mu robia reklamu, ked vas svrbi pokozka na chodidlach? treba pouzit ten? zatial ma to pali zvonku, tak by som vyskusala krem, tak len aby som vedela, co mam v lekarni pytat.