Povedz, kto si?

agaven

a tu v nasom dome zistili jeden prasacinu sice je vonku z toho ale nie este ažaž užas už len cakat kedy to iny dostanu

agaven

jajka dam tam asi kristir vies davam si citrovital ako mi dala navod jedna lekarnicka tak som si spravila kapky sice striebro nezabralo a zase citrocidal stoji moc až 400 a este plus doprava 200 no dakujem pekne mna bolela aj ta celust pod okom dali mi sice antib. a povedali vy ste alergicka a ja to mama ako vediet nik ma nikde neposlal ale mam aj pamykoim dala mi znama v lekarni tak zabere este ze tam mam kamosku inak ako fenistil pamykoin atd.. nemam sancu a mast framycoin ten som vzdy zebrala lebo ked mala sopel tak nostek mala až cerveny a to som stale kremovala ale nezabralo tak už ani to nepytam a este pozre akoby to davala zo svojho

katty192

ale to viete, že nebudem využívať, rovnako ako kondómy, ktoré mi s radosťou vždy daruje, všetko pekne odkladám v šuplíčku ale aj tak je pravdou, že toto ma rozosmeje:)

agaven

nie neskusila som ziaden letkvar teraz potrebuje, aspon do nosa savo aceton ked už ani olit nezabera mi tak to mam doby sopel