mam 15 a menzes mi meska 4 mesiace

dancaBB

ifka len skoda ze ja som vtedy, ked mi to zaclo, este bola panna a ak som predtym bola chora napr. angina, tak som antibiotika brala..inaksie zapalove ochorenia so chvalabohu nemala

ifka1

dievcata, poriadne preliecit seba aj partnera antibiotikami. (a zasa sme pri liekoch)ale to je jedine, co pomoze. preliecit a je pokoj. nikdy nic neprechodit na nohach.

kristina111

ifka1 a keby som ti napisala mail? nechcem ta moc otravovat, ale bola by som rada, ak by si mi poradila:)
ak nechces napisat svoj, mozem ti dat ja svoj?

ifka1

kristina. kedze ti ten panadol trocha tlmi bolest (paracetamol), znamena to, ze tam nejaky zapal mas. no a poradit ti tuto nemozem, lebo budem zdrbana, a nebudem tu moct potom pisat.:-)

dancaBB

kristina sak ja viem ze ta chodia take vselijake, dobre ze uz od 13 tich nechcu ochranu...ale na to su rodicia predsa...ked chce 14 rocna baba antiku lebo chce sexovat, tak to nieco svedci o vychove, aspon podla mna

a ifka ja som bola po vselijakych vysetreniach a vsetko bolo ok...proste splasene hormony..a chora som predtym nebola dlho...a po poslednej chorobe som nemala ziadne tazkosti asi 2 roky

kristina111

a este sa vyjadrim k tym menstruacnym bolestiam.. aj ja nimi trpim.. bola som u gynekologa, povedal, ze je vsetko ok.. bolo obdobie, kedy som tiez az plakala od bolesti, ale napriek tomu som nezacala s HAK.. teraz uzivam Panadol Ultra Rapid a ten mi pomaha.. nehovorim, ze bolest vymizne, ale apson ju o nieco zmierni..
ifka1, ty by si aj vedela nieco konkretne odporucit na tieto bolesti?

ifka1

niska, super, nikam nechod. a napchavaj sa cibulou a cesnakom ako ja, a nebudes lekara potrebovat. ziadne debilne ockovania, ani nic.:-))