ZAHADY V PSYCHIJATRII

zjuzjika

severanka ano mylsela som toho, co este antiku neuzival ale vie o nej vsetko :-) a aj tych ostatnch, presne viem o kom pises...

severanka

Mimi323: prepáč, myslela som teba... ale nemyslela som to zle... len si tu jednoducho známa ako vyznávačka prírodnej kozmetiky, ktorá sa ukázala ako neprírodná :) ja ťa už vôec neriešim, dúfam, že si sa neurazila...

severanka

ewrre: toto je tá tolerancia? uznávam antikoncepciu, neuznávam alternatícnu medicínu a za to som krava sprostá ? hlavne, že sa tu hráš na tolerantnú a vyhadzuješ tu na oči každému aká som ja veľmi netolerantná, ale ty absolútne netoleruješ môj názor... áno, som za antikoncepciu, som proti potratom a alternatívna medicína ak je podľa teba to čo propaguje Damian, tak to neuznávam. preto som krava sprostá? lebo som tohto názoru? lebo neuznávam tvoj názor? tak potom tu krava sprostá nie som ja... ale niekto iný... :)

damian

Najsmutnejsie je, ze Pavol (autor) hlada odpoved a namiesto tu ludia z ortodoxnej strany zacali provokovat. Takze Pavol, ak stale hladas odpoved, asi mi asi radsej napis.

roman08

no vidite a toto som mal na mysli dospeli ludia a spravate sa ako... teraz chvilu rozmyslam nad vyrazom aky by som pouzil aby som sa nikoho nedotkol ale nic ma nenapada tak si domyslite.toto forum ma sluzit nato aby si ludia pomahali a nie sa tu vadili.

ewrre

Severanka, ja najviac neznasam teba, sa tu robis najmudrejdrejsi ale si len obycajna krava, ktora obhajuje antiku, neuzna alternativnu medicinu a ma patent na rozum. KRAVA SPROSTA!!!

vevericka

to ze niektori ludia sem pridu prvykrat a neico sa ho spytaju, aj ked to tu uz bolo pisane milionkrat.za to ja nemozem..mozno si z neho nerobia srnadu..ty sa hned vies orientovat na kazdej stranke ktoru navstivis prvykrat??..a co, ked su to ludia ktori su radi,ze vedia vobec otvorit google a zdravie sa im vyhodilo v prehladavaci....sa zamysli..

vevericka

mimi nebud smiesna..rng je jediny ktory mi nevadi..a nikdy som si z neho neutahovala..
este mi povedz na co si ja ako student mozem robit reklamu, teraz si ma fakt pobavila :D
(ak mas na mysli nadacie, ktore ja podporujem tak len preto, ze ich povazujem za dobre, a zopar labakov ktore od nich maju peniaze poznam(lebo stat im neda), v jednom praxujem..osobny uzitok je asi taky, ze mozem robit na vyskume, ktory niekomu pomoze, nie vsak mne financne )