,,nestriekam ..poradte prosim

janosik220

ano lebo ti musi dat papir k urologovi ale ona ta prezerat nebude len ti dá papier a u urologa sa dozvies ako dalej

MC.boom

hm ako ja orgazmus mam len nestriekam ,.. ako no ked zistim jak ma vysetri doktor a bude to znesitelne tak tam asi pojdem ... a inak to musim ist aj k detskej ??

janosik220

no žensku som zrovna nemal na mysli :D ale da ti nejake obrasky a zsiti pricinu toho a vyteka ti aspon mastna voda nemyslim semeno ale ked si vzrusení, no ano ked si vies sex alebo onanovanie uziť je to fajn ale ten orgazmus treba ja si myslim ze budes mat problem s potenciou a tak preto zajdi tam hned a nečakaj

MC.boom

hm neviem ako mne sa v pohode postavi a ako aj orgazmus mam len nestriekam ...a ako ze vyskusa co ma najviac vzrusuje ?? ???(ako ked mi tam dovedie nejaku zensku tak tam idem hned ale to asi tasko co .. sakra )

janosik220

asi najprv vyskusa co ta najviac vzrusuje a ziti príčinu prečo asi a nechcem ta strasiť ale možno ti povie že si impotentny ale neboj sa už su aj take tabletky co to liecia takže si myslim aby si to neodkallda a hned zajtra rano zasiel k obvodnemu a potom k urologovi robis to pre svoje zdravie

janosik220

akože chlapec je mi to ľúto ale aj taketo problem maju riešenie a najlepsie bude ak pojdes k urologvi neni sa začo hanbiť

filipkaa

Co ti sibe? Nie je to vazne? Usetris na kondomoch a nebudes mat deti... Utekaj k lekarovi, ked nechces byt v buducnosti nestastny.

cody

no nic take ..posle ta urcite na nejake vysetrenia..a tak ..ja som tu cystu zistil nejak v 17..a odvazil som sa ist k doktorovi az zaciatkom tohoto roka ..mam 20..zbytocne som cakal .. zakrok nemusl byt taky aky bol ..a tak ..radim ti necakaj ..je to normalna vec.. ked das takimto veciam cas len si s tym uskodis ..