som na dne...

Príspevok v téme: som na dne...
slniecko987

ano ano som na dne,uz dalej nevladzem..som na dne psychicky aj fyzicky,pisem tu aby som to aspon trosku dostala zo seba von.problem je vo mne..aj som problem,uz nevladzem niest tie problemy,teda niest seba.snazim sa vzdy kazdemu pomoct,pocuvam a pocuvam,radim..ale uz to nedokazem,nedokazem lebo to nemam komu povedat dalej...uz to vsetko nemam ako riesit a ani to neviem,vsetko vsetko je zle..uz ani neviem ako sa to zacalo odkedy mi takto je...nemam nikoho,uz nemam ani rada ludi,lebo nikto mi nedava najavo ze ma ma rad..ale musim sa tvarit za je vsetko fajn..lebo potom sa ma kazdy pyta ze kde je moja dobra nalada..a tak a kazdy vyuziva iba moju pomoc,ano vyuzivaju ma vsetci..nehovorte mi ajdem nikdy..lebo som nikdy nikoho nemala..a kazdy chalan ktory je fajn mi iba povie ze som super ale ze som prilis dobra aby som s nim bola..mam si najst lepsieho..ja uz takto nemozem dalej zit...

jajo17

slniecko987 máme možno podobné problémy, aspoň s časti.Ak by si mala záujem mohli by sme sa porozprávaťo nich a možno si vzájomne pomôcť.zakladal som tému nič nemá pre mňa už zmysel

Rockglprince

Ja som bola tiez na dne, hoci pre nieco ine. Ja som bola ta ZLA! Stale som sa sebaposkodzovala, pokusala o samovrazdu, ludia sa odo mna odvracali... Myslela som ze som stratila skveleho kamosa. A tak som zatala paste a povedala si STOP! No a uz dva mesiqce nebolo nic, zadny pokus ani seboposkodzovanie. Vsetko sa dalo do poriadku, mam skvely zivot, a kamarat ktoreho som skoro stratila sa teraz so mnou skvele kamarati:) A som stastna, tak ako som hadam este ani neola. V kazdom pripade, ked je clovek na dne, treba si poriadne povedat PRECO je to tak. Najst tu spravnu pricinu. Ze si prilis dobra??? Ani to netreba byt- netreba sa nechat vyuzivat inymi ludmi. Ak chces pomhat tak to je dobre a slachetne, ale treba si zasa povedat: odtial po tial. Skus pomahat len vtedy, ked je to ozaj nutne a vies Ze by to ten dotycny sprail a aj pre teba.Skus sa zabavat a obcas urobit aj nieco mimo pravidiel. Nechcemta na nic navazdat, lenze ak budes viac sponntanejsie, tak ta budu brat tak j aj ostatny. Vyzaduj od kamosov, aby aj oni tebe pomahali nie len ty im, ukaz zesi nedaszobat z ruky. Drzim ti velmi palce:):)
Sa nechat

slniecko987

jooj moji zlati dakujem ze ste ma vypoculi:)no ja sa vzdy tvarim ze je vsetko ok..jednoducho su uz na mna ludi tak zvyknuty ze som vzdy vesela a ze vzdy pomozem ze sa vzdy mozu na mna spolahnut,ale mate pravdu,nie na ukor mojho zdravia....

fialocka

nedrz to v sebe, povedz ludom okolo seba ako sa citis lebo mozno si myslis ze to nevidia, ale ak nic nepovies a tvaris sa ze je vsetko vzdy ok, nemaju na to ako prist... nemaju ako vediet ze je toho na teba uz vela. Si velmi dobry clovek ale pomoct vsetkym na svete sa (bohuzial) neda...

slniecko987

katy19

joooj dakujem..ale je zvlastne ze sa mi kustik ulavilo ze som to tu napisala..dostala zo seba aspon trosku von:)..hej pomaham rada,ale konecne mi zaplo ze takto sa dalej neda..spamatala som sa asi v poslednej chvili..a dakujem lebo ste mi fakt pomohli....:)

katty19

dobre, slniečko, v takom prípade dobre, ale váž si, že si taký pekný človek a nepreháňaj, nemusíš každému pomôcť, dokonca nesmieš, ak chceš žiť zdravo, lebo to sa nedá..
mám úprimnú radosť z ľudí ako si ty..

slniecko987

rada pomaham mozno az prilis..som strasne ochotna,ale vzdy sa odomna strasne vela ocakava...velmi by som chcela kazdemu pomoct ale to sa asi neda...lebo ked uz nevladzem?...hm...a potom som z toho smutny ze som niekomu nevedela pomoct alebo tak..strasne si beriem vsetko k srdcu..ale uz nemozem vsetko riesit iba ja....takze toto co tu niekto pise ze sa obraciame proti dobrote ci jak to su hluposti.....

katty19

áno, je to v povahe a súvisí s tým aj nejaké trápenie, ale, dá sa usmerňovať, ako všetko ostatné..
aj dobrého veľa škodí, ale zase, chápeš, aby niekto išiel proti dobrote? to kde sme na toto prišli??

bebekeks

to je v povahe, ja som nato doplatila priam tragicky...
to co sa mi stalo, je aj na kona vela, zatial co moje kamosky sa vytesuju, ja som rok a pol zatvorena vo svojej izbe

Najčítanejšie články